Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet valamit kezdeni azzal a...

Lehet valamit kezdeni azzal a problémával ha a talpra letett ms 171esből folyik az olaj? Ahol kijön az olajtartályból a fekete cső.

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az az "ms 171 es " ?
2016. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kata kata ***** válasza:
Kicsúszott a tankból a cső vagy a szivattyúból.Vagy kilyukadt valahol cső,vagy tartály.Szereld le a markolatot és hozzáférsz alulról. Legalábbis a szivattyúhoz.A tartályhoz csak a berántó fedél és lenkerék levételével.
2016. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kata kata ***** válasza:
"lendkerék"
2016. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.-nek: Az ms171 egy oroszok által fejlesztett atom-tengeralattjáró, sajnos néhány példányával előfordul, hogy folyatja az olajat.


A kérdezőnek: Lehet, hogy el van repedve a cső. Ha bevinnéd a Stihl-hez, hogy nézzék meg, szerintem nem kerülne vagyonokba, hogy megjavítsák. Vannak ott olyan cuccok, amit házilag elég macerás leoperálni, (többek között az előttem válaszoló által írt lendkerék is) nekik meg van célszerszám mindenhez.

2016. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a csövet nem lehet csak úgy kihúzni?
2016. febr. 24. 07:37
 6/7 kata kata ***** válasza:
Bocsi! Kevertem a ms 170-el.Itt egyben van a gépházzal a tartály.Csak a markolat van útban egy kicsit.De ha így kibírod venni és visszarakni akkor hajrá.
2016. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el szakemberhez. Mert ha egy kicsit is értenél hozzá , már nem kérdezted volna meg.
2016. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!