Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Bort fúrókalapács jó választás?

A Bort fúrókalapács jó választás?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint ház-körüli tevékenységhez, de nem folyamatos használatra szeretnék olyan gépet, amivel lehet betont-, téglát-, vályogot vésni/fúrni.

2016. márc. 4. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Erről lenne szó:


[link]

2016. márc. 4. 20:18
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerem a típust. Három év garancia, országos el és visszaszállítás. Vesztenivaló nem nagyon van rajta. Ennyi pénzért még koffert, sima tokmány adaptert, és néhány vésőt, fúrószárat is kapsz. Ha kicsit több, mint ház körüli tevékenységre lesz, intézd úgy, hogy a garanciális időszaka alatt hozza meg az árát. Ha utána széthullana, és kuka, akkor sem buktál rajta semmit, ha pedig tovább fogja bírni, és még évekig működik, az már tiszta bónusz lesz. :-)
2016. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Jódöntés fél profi minőség. Német márka Bosch liszensz alpján.
2016. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

heelloo..

tipikus bóvli gép egy új színben új marketinggel..

se nem német,se nem bosch licensz..

Agyárban ahol készült az egyik ember már látott egy német embert.

2016. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor milyet?
2016. márc. 11. 00:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Én továbbra is azt mondom mint az előző válaszomban. Ebben az árkategóriában nem sok gyártó van, aki három év garanciát ad. Én a helyedben nyugodtan megvenném, és igyekeznék a garanciaidő alatt minden olyat megcsinálni vele, amit meg lehet, esetleg némi maszekolással még az áránál többet is meghozhat, onnantól fogva gazdasági szempontból még akkor sem mondhatod hogy nem érte meg, ha három év után szétesne. Lehetne venni Hiltit is, kétszázötvenezerért, de "kicsit több, mint ház körüli munkára, nem folyamatos használatra" minek?
2016. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nagy2Gyo válasza:
Szia! Sikerült megvenni a gépet? A szerszámkelltől január végén rendeltem meg az általad kérdezett gépet de még mindig nincsen raktáron! Az OBIba vettem egy 1500 W-os CMI fúrókalapácsot ami 98% SKIL 1766 AK. A SKILhez képest csak a fordulatszám állítási lehetöség hiányzik és 19000 Ft olcsóbb.
2016. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem, még nem sikerült megvennem, mert én is a szerszámkell.hu -n találtam csak ezt a típust és nincs nekik belőle raktáron. Írtam nekik, és ezt a választ kaptam. Sajnálom, mert nagyon jó kis gépnek tűnik.

2016. márc. 14. 18:54
 9/11 Nagy2Gyo válasza:
2016.03.18-án azt mondták a szerszámkell-nél hogy jövő hétre ígérték a szállítást és ez 100%.Egyébként vissza vittem az obiba a CMI-t és megrendeltem a SKIL 1766ak-t mert hiányoltam a fordulatszám szabályozót!A kettö között ez a külömbség no meg a színe és a minősége. Finoman nem lehetett vele fúrni meg vésni.Én is a BORT gépet akartam mert jónak tűnik de nincs benne fordulatszabályozo.
2016. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De forgásirányváltó az van.

A BHD 1000-TURBO- és a BHD 900 - ban van, azt olvastamróluk.

Orosz oldalakon jókat olvasni mindkettőről.

2016. márc. 19. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!