Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hyundai fúrókalapács milyen?

Hyundai fúrókalapács milyen?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről lenne szó:


[link]


Konkrétan erről lenne szó:


Otthoni barkács célra kellene. Néha kisebb dolgokat vésni vastag vályog illetve tégla falba 16-20-as lyukat fúrni.

Elegendő a teljesítménye?


2015. ápr. 30. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
igen elegendő hozzá, én olvastam jókat erről a gépről
2015. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam egy órát sem birt ki,vittem vissza az OBI ba,és adták vissza pénzt.
2015. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A HR2810 Makita után szarnak éreznéd. Viszont nekem, amíg nem tudtam ilyen gépet venni, kisebb maszekokra jó volt a Hyundai. Nagyobb, állómotoros típusom volt, mérsékelt intenzitású használat mellett kb 8 hónapig bírta. Mikor visszavittem gariba, javítani nem lehetett, cserélni nem tudták, ezért gipszkartont hoztam az árán. Na, az még a mai napig működik, abból van a mennyezet a fürdőben. :-)
2015. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ócsó !

garanciaidőn belül használd ..

ha elporlik kicserélik,vagy javítják stb...

ez a gép a BOSCH GBH2-24DSR koppintása sajna nem olyan jó minőségű.

garancia lejárta után BOSCH alkatrészekkel nagyrészt javítható,persze azok nagyságrenddel drágábbak..

zoltán.

2015. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!