Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van ilyen cég, vagy foglakozik...

Van ilyen cég, vagy foglakozik valaki ilyenek a gyártásával?

Figyelt kérdés

Olyan matrica amit ha fel ragoztok egy plexire majd ha lehúzom akkor ott marad egy embléma vagy betű (123+-Aa) bármi és ha lefestem festék sprayjel és eltávolítom az ott marat kis sablont akkor ott átlátszó lesz. Van ere szakosodót cég vagy valami? Meg pontosabban hogy hívják ezt a matricát mert nem nagyon találtam ilyet.

[link]

[link]

[link]



2016. márc. 8. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkéne tanulni magyarul, mer sosemértyük+ hogy mitisakarsz?
2016. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem Magyar vagyok itthoni fórumok nem találtam megoldást

[link] ilyen ha rá ragasztom majd lefestem és eltávolítom a matricát akkor ott marad a helye.

2016. márc. 8. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

festősablon, stencil néven próbálkozz.

de lehet, hogy a sima matricával jobban jársz

2016. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj olyan helyeken, ahol fóliavágással foglalkoznak. Az ilyen festősablonok készítése nem kerül sokba, mert az alapanyag nem drága.

Fogsz kapni egy papírszalagot, aminek a hátoldalán szilikonpapír védőréteg van. Azt lehúzva fel kell ragasztani a festendő felületre, majd lehúzni a hordozópapírt, és a felületen marad a festősablonként szolgáló műanyagfólia.

A ragasztórétegek erőssége elvileg úgy van beállítva, hogy (hacsak nem különösen tapadásmentes a festendő tárgy)szépen mindig az a réteg válik le, amelyiknek éppen kell. Ha esetleg mégis valahol mégis jönne, aminek nem kell, visszasimítás után kis fémeszközzel (pl. sniccer hegye)segíteni kell a tapadást.

2016. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2016. márc. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!