Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan lehet kétoldalú akril...

Honnan lehet kétoldalú akril tükröt szerezni?

Figyelt kérdés

[link]


Erre lenne szükségem de sehol sem találtam Magyarországon, külföldről pedig nincs lehetőségem rendelni. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 8. 22:42
 1/3 KZ67 ***** válasza:

Tükör plexi lap (acryl) az létezik, és ebből kell kettőt összeragasztani. Mivel a ragasztás nem fog látszani, ezért akár házilag, ún. kétoldalas ragasztó szalaggal meg lehet oldani (elég erős, nekem ilyennel sima üveg tükör /egész alakos/ van felragasztva a bejárati ajtóra.

Egy plexi céget keress, ott ezt megcsinálják neked. PlexisHU, MűanyagHU, stb.

2016. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KZ67 ***** válasza:
Bocs, a linket csak később láttam, neked nem kétoldalú (mindkét oldalán) tükör kell, hanem kétutas, vagy átlátszó néven ismert tükör. Hirtelen ilyen nem tudok, de továbbra is mondom, mivel a hordozó réteg nem üveg, hanem plexi, inkább ilyen cégeknél keresgélj (majd az ő beszállítójuk megoldja szerintem).
2016. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2016. márc. 12. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!