Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Törött redőnyt hogyan lehet...

Törött redőnyt hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

Le akartam engedni este a redőnyt. De megszaladt. Utána kaptam a hevedernek, hogy ne menjen le a földig. Ugyan megállítottam, de mivel lendületben volt ezért eltört egy léce.

Vagyis most a redőny 80%-a a földön van és tudom fel-le húzogatni a maradékot.


Hogyan kell megjavítani? Csak egyetlen egy láce tört el.


Műanyagredőny, erkélyajtón, egyszerű festett bádog tokban van, a heveder teljesen jó, (öreg és barna amúgy)


Előre is köszönöm a segítséget!



#javítás #törött #redőny #redőny törés #törött redőny #redőny javítás #redőny javítás házilag
2016. ápr. 7. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Javítani úgy lehetett, faredőnynél fűzni, hogy szétszedtük és újra felfűztük a zsinórokra. Műanyagnál nem tudom, mennyire működik ez.
2016. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam,ügyes is vagyok amúgy. De nem ment..Ki kellett hívnom a redőnyöst. Bocs,hogy érdemben nem tudtam segíteni.
2016. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kihívod a redőnyöst, és kb. 1000 - 2000 Ft-ból megcsinálja.

Nekem is tört már szinte mindegyikredőnyömben egy-két szál.

Nem nehéz kicserélni, de babra munka, ha nincs benne rutinod tovább is tart, be is kell szerezni a pótalkatrészt, amire a töröttet kicseréled, az is utána járás... olcsóbb, egyszerűbb és gyorsabb egy redőnyösre bízni.

2016. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A 3.nak igaza van. Magam 3 óra és 5000ft-ból,meg nehéz beszerzés árán javítottam meg egy műanyag redőnyt. A 2.-nál a redőnyös 2500Ft-ért megjavította.
2016. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszkösz!


Nem vagyok ellene a magam által végzett munkáknak. Leglaább tanulok belőle.

viszont az idő is erőforrás így tényleg olcsóbb ha jön és megcsinálja helyettem.

2016. ápr. 7. 14:25
 6/6 angyal krisztián76 válasza:
Olvastam a válaszokat, és azt írják , hogy 1-2 ezer forint. Ha te vállalkozó lennél, neked nem kéne parkolást fizetni, meg tankolni az autóba? Keress videót a You tube-on. Redőnyös cégek biztos készítenek. Okka-redőny!
2016. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!