Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » (15 éves) Briggs & Stratton...

(15 éves) Briggs & Stratton motoros fűnyíróban tisztításkor olaj szivárgott. Ez okozhatott károsodást a gépben?

Figyelt kérdés

A kipufogó oldalára volt döntve néhány percig miközben tisztítottam, és ezután csak nagyon nehezen indult be majd sokáig füstölt. Pár perc múlva helyreállt, és könnyen is indul.

(élettartam csökkenést okozhatott az eset?)


((Csak utólag értesültem róla hogy csak hátra szabad dönteni tisztításnál,oldalra nem.))



2016. ápr. 21. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Semmi problémát nem okoz .Előfordul hogy nagyon sok olaj folyik be ,szinte még megrántani sem lehet .Ilyenkor ki kell venni a gyertyát.meghúzkodni ,hogy köpje ki az olajat,gyertyát meg tisztitani ,és lehet inditani.

Ha nem is az elsőre ,de a 3.ra már indul is .

2016. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém már 25 éves ,van némi tapasztalatom .

1 voltam .

2016. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kis indítási gondot okoz de ennyi, ha beindúlt akkor a továbbiakban már semmi problémája nem lesz ebből.
2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2016. ápr. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!