Kezdőoldal » Otthon » Kert » Briggs & Stratton 675 EX 4...

Briggs & Stratton 675 EX 4 ütemű benzin motorból hogyan kell olajat leereszteni?

Figyelt kérdés

Makita fűnyíróvázon van. A leírás szerint leeresztő lehet oldalt (nincs), vagy alul.

Alul meg burkolat van. Akkor azt le kell venni, ott lesz alatta?

Vagy egyszerűen döntsem oldalra és öntsem ki ott ahol bele kell tölteni?



2015. máj. 26. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Úgy öntsd ki.(az alko is ilyen)
2015. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Állitsad fejre .
2015. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerem a konkrét típust, de az én B&S motoromat le kell csavarozni a helyéről, hogy a leeresztőcsavart meglássam. Okos emberek tervezték.

Így hát én is inkább fejre állítva öntöm ki az olajat a beöntő nyíláson...

2015. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ősszel vettem egy Honda GCV 160-s t...abból is az olajbeöntő dugójának kicsavarása után azon keresztül kell kiönteni az olajat.
2015. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, tehát marad a kiöntést a betöltőn keresztül.

Remélem így is kijön az egész...

2015. máj. 27. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjen előtte pár percet...csak kióntéskor nehogy véletlen hozzáérj a kipufogóhoz!
2015. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Munka után (azonnal) szokás kiönteni, amikor az olaj híg és fel van kavarodva.
2015. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Üdv.Ezek már új szériás motorok ezeknél nem mindegyiknél van leeresztő csavar(mert vidd szervizbe).Lehet kapni egy olaj pumpa nevezetű kis szerkezetet ezzel ki lehet szívatni belőle az olajat.Ügyes kis szerkezet,sok időt megspórol nekem.Próbáld ki.Csak egyszer kell megvenned.
2015. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gomzoli ***** válasza:
Nem tudom, mennyit segít, de nekem a 625-ös Briggs motorral szerelt Oleo-Mac fűnyírómon alul van a leeresztőcsavar, de a kést, és az a fölötti burkolatot el kell távolítani, hogy egyáltalán látható legyen. Ha csak egyszerűen alánézek, semmi nyomát nem látnám a csavarnak. Talán neked is ott van.
2015. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!