Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lakkoztam a fát két komponensú...

Lakkoztam a fát két komponensú padlólakkal. Elrontottam!?

Figyelt kérdés
sziasztok. lelakkoztam a fát két komponensű padlólakkal. a gond az ,hogy két komponensűt össze kell keverni az elsővel. a felület ragadós lett. ,hogy tudom orvosolni? újra szeretném festeni . higítozzam le és feloldja az az egészet vagy menjek rá egy komponensűvel? válaszokat köszönöm. üdv :)

2016. jún. 15. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem világos a történeted. Fát bevontál a kétkomponensü lakk egyik komponensével?
2016. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia . igen! . ki szeretném javítani, és rámenni újra, de nomrális lakkal. le lehet higítóval oldani?
2016. jún. 16. 01:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már csak a barmolás folytatása. Le kellene spatlival kaparni, amit le lehet és utána az összekevert anyaggal lekenni.
2016. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A #3 is a barmolás folytatása.

Tisztítsd le a felületet amennyire tudod. Mechanikusan, spaklival. Amit felszedtél, már ne hasznosítsd újra! Kerüld a higítót is, az csak ront a helyzeten. Kerüld a szennyeződést, de ez nehéz lesz, mivel ragad! Vegyél fel olyan ruhát, ami nem szöszöl és utána eldobod. A belső részétől haladj kifelé!

Vegyél új parkettalakkot, olvasd el a használati utasítást. Most már csak ugyanolyat vehetsz, mint az előző volt. Keverd össze, lakkozd le.

Én már megtanultam, hogy két komponensű lakkot nem szabad venni. Vizes bázisú, az a tuti! Nem annyira büdös, kevesebb vele a macera, az ecsetet vízzel kimoshatod. Hátránya: kicsit drágább.

De te már csak a két komponensűt használhatod!

2016. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!