Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elhasznált rágógumikat mire...

Elhasznált rágógumikat mire tudnánk a háztartásban, vagy esetleg máshol felhasználni?

Figyelt kérdés
Párommal elég sok rágógumit fogyasztunk, de általában nem dobjuk ki, mivel köztudottan környezetszennyező, hanem vagy műanyag tálcán, vagy zacsiban gyűjtjük. A tálcán nemritkán groteszk szobor formálódik a rányomott és egymásra halmozódó gumikból :) A kérdésünk tehát az lenne, mire lehetne felhazsnálni az így összegyűjtött elhasznált rágógumikat? Pl szigeteléshez alkalmas lehet-e? Különféle rések eltömedékeléséhez, pl ereszcsatorna, vagy akár hullámpala tető apró lyukaiba benyomkodni. Vagy talán szénporral összedolgozva alágyujtósnak? Várnánk az ötleteket.

2016. júl. 11. 06:33
 1/5 anonim válasza:
75%

Hmmm...ez elgondolkoztató. Én az egészet összegyúrnám egy nagy gömbbe, és ráhúznék egy lufit, és tádám!: kész a "gumi gyurma" formázható, és stresszlabdának is alkalmazható!

Vagy csak csinálj sok golyót és gyűjtsd őket mániákusan;D

2016. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
G"usztusos" lehet az asztalon a rágógumi szobor. Jézusom. Dobjátok ki a szemétbe.
2016. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a konyhaasztalon van, hanem igazából bent a szobában, az ágy melletti könyvespolcon, mivel általában ott vesszük ki a rágógumit estére. olyan mint valami csinos kis nipp, az a kis porcelánszobrocska, ami szokott lenni mindne háztartásban.
2016. júl. 11. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánljátok fel a készenléti rendőrségnek, hátha lehet belőle gumilövedéket készíteni.
2016. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igénytelen és nemtörődöm vagyok, de ez már nekem is durva.
2016. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!