Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fold alatti bunkert szeretnek...

Fold alatti bunkert szeretnek epiteni az erdbe. Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem előbb menj el pszichológushoz, az kigyógyít a paranoiából :-)
2016. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Először is vedd meg az erdőt, aztán jöhetnek a különböző szakhatósági engedélyek, amiket persze nem fogsz megkapni, így lőttek az egésznek.
2016. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-Árpád jomunkásember!

-És atomtámadás ellen is véd ez?

-Nem, igen ... az ellen nem véd, de viszont ... így magyaráz...ta ki Árpi, hogy ... a vízbül veszi ki a ... a ... az oxigént. Teccik érteni? A vízbül fogja az o, harmincezer ... literbül veszi ki az oxigént

2016. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem atombunkerre gondolt, hanem afféle kis búvóhelyre mint a fára épített faház :D ahhoz meg nemkell semmiféle engedély.

Először is kelleni fog jópár ásó hozzá, mert a mérettől függően jó sokat kell majd ásnod. Csákány és lapát is kelleni fog. Azonkívül az ásást télen nem végezheted, mert kővé fagy az egész föld. A bejáratot gondolom lépcsőzetesen gondoltad. A mennyezethez kell rengeteg fa, meg támasztógerendák, plusz még valami réteg, ami megakadályozza, hogy beázzon az egész, ha esik az eső. Az se mindegy, a talajvíz milyen magasan van. Ha ásol 3 métert és elkezd feljönni a víz, akkor megette a fene az egészet. Mindent összevetve elég nehéz és költséges munka lesz.

2016. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Otthon is csinálhatsz az erdőben se jobb. Csináld meg ha kész szólj majd én rádcsukom az ajtót.
2016. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!