Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet jó áron jó minőségű...

Hol lehet jó áron jó minőségű pillanat ragasztót venni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Barkácsboltokban, pl. OBI

Ha rám hallgatsz, a Loctite Gél-t veszed meg, mert ez nem csurog, nem ragasztja össze a kezedet, és nem is kerül sokba (konkrétan 699 forint ha jól tudom).

2016. aug. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az szerintem a legdrágább, nem tartom jó árnak
2016. aug. 16. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
699 nem drága egy jó minőségű pillanatragasztóért. Láttam 1000-2000 forintokért is, na az sokba kerül.
2016. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a minőséget meg kell fizetni.


Ha 300 forintért adják grammját és nem 9000-be kerül, biztos lehetsz benne, hogy nem aranyat veszel. Hiába szeretnéd jó áron venni...

2016. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
biztos? a pillanatragasztó nem egy adott vegyület lényegében? biztos, hogy 1000%-os szórása kell legyen az árának?
2016. aug. 17. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv.


Én még a ferrobondot tudom ajánlani. Régebben viszonylag sokat ragasztottam vele, nekem bevállt akkoriban.

2016. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sima bolti Sky (remélem Sky) kék, GEL pillanatragasztó mindent megfogott eddig igen erősen ÉS igen szívósan (nem törik). Persze a felületeket meg kell tisztítani normálisan (anyagtól és szennyezettségtől függően alkohol, féktisztító, mosógép, sűrített levegő, csiszolás...).
2016. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!