Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tönkrement a franciaágyam, de...

Tönkrement a franciaágyam, de egyetlen szakember sem akar nekem segíteni, ha megfizetem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Eltört az egyik (bal oldali) vasalata,de nem érné meg kicseréltetni 25 ezer forintért párban.Azt szeretném,ha valaki leszerelné az ágyrészt,majd rárakná a keretére vissza és így legalább ágyként tudnám használni,a tartó részébe már nem tudok így majd pakolni,de az nem baj!

Senki nem akar segíteni,4-5 asztalosból,ha 1 méltatott válaszra e-mailben,hogy jó az ötletem,de ő sem ér rá...én egy egyedülálló 60-65 kg-os nő vagyok,férfisegítségem,ismerősöm semmilyen nincs,ez egy 160X180-200 cm-es franciaágy,elég nehéz a matracrész,nem tudom leszedni egyedül és már 3 napja egy kb. 30 fokban lejtő ágyon kell "aludnom",borzasztó ez így,nem tudok rendesen pihenni,budapesti vagyok,XIII.kerületben lakom,Angyalföldön és bajban vagyok,miért nem érdekel ez egyetlen szakembert sem,miért ilyen lelketlenek?

Ha megfizetem,akkor miért nem hajlandó segíteni nekem valaki vagy valakik?Hova,kikhez forduljak,akik kijönnek ide és megcsinálják végre? PÉNZÉRT,NEM INGYEN KÉREM!Miért csak a 25 ezres munkát vállalja el az,aki a honlapja szerint állítólag non-stop és szívesen segít bárkinek a problémáján?5-10 ezer forint miért nem pénz? (Non stop,de hétvégén nem dolgozik,érdekes!Akkor nem non-stop és hazudik.)Még csak vissza se írnak,hogy mennyi lenne,semmi...pedig állítólag figyelembe veszik,hogy ha valaki egyedülálló vagy pedagógus (végzettségű),mint én is,de semmi!Hiába írok intelligens,tiszteletteljes,kedves stílusban az e-mailben nekik.Én becsülöm a jó mesterembereket.Az Édesapám,a Nagyapám is azok voltak.

Tudnátok valakiket,akik meg tudják oldani a problémámat fizetségért?/ Jószívűséget én már sajnos nagyon régen nem várok senkitől,kevés a jó ember,na de ennyire szívteleneknek lenni,ezt azért nem gondoltam volna még én sem... :( /

Alagsori a lakásom,kicsi,a kis szoba fele a franciaágyból áll és el kellene tolni egy könnyű IKEA szekrényt is a mozgáshoz,de segítek mindenben,30 kg-okat cipelek egymagam rendszeresen,szinte nap,mint nap,nagy súlyokat,de egy 40-50 kg-os matracot leszedni a vasalatról és szétcsvarozni nem megy egyedül,megpróbáltam leszedni,de tartani és leszerelni is nem tudom egyedül,ide erős férfi(ak) kell(enek). Segítséget szeretnék kérni,ha valaki tud nekem egy normális,emberséges szerelőt-PÉNZÉRT,FORINTÉRT,NEM INGYEN KÉREM!-Budapesten,aki megoldaná ezt a nagy problémámat,az legyen szíves írja meg nekem az úr/cég e-mail címét,telefonszámát,mert nem tudok így rendesen aludni,pihenni. Nagyon köszönöm! Üdv.,Ági



2016. szept. 4. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Jézusom...Ha ugyanilyen stílusban írtál a szakembereknek,akkor ne csodálkozz,ha szóra sem méltatnak.És egyébként egy jó szakembernek csak a kiszállási díja 5-10 ezer.Nekik ez nem pénz,valóban.Ez van,fogadd el,vegyél egy heverőt vagy cseréltesd ki 25 ezerért.
2016. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

biztos van valamelyik szomszédba férfi!!! Szólj neki.

Nekünk az emeletes ágy egyik fellépője tört el, azt mondta az egyik,hogy kb 2 hét amikor ki tud jönni megnézni és ő ért rá a leghamarabb!!!

2016. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vasalat tört el, akkor lehet, hogy meg lehetne hegeszteni, és továbbra is rendeltetésszerűen használni, egy ehhez érő mestert keress.

De jól írják, az ismeretségi körben is körül lehetne nézni, egy barkácsoláshoz értő ember is meg tudná csinálni szerintem.

2016. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom javasolni, hogy keress a közeledben egy barkácsolásban jártas férfiembert aki megfelelő szerszámozottsággal rendelkezik. Meg tudom magyarázni egyébként a "szakemberek" vonakodását. Ők nagyon "egy ügyűek", azaz nincsenek felkészülve asztalos + lakatos együttes tevékenységre, mivel úgy tűnik, hogy itt valami ilyesmiről lenne szó. Ezek a munkák csak helyszíni szemrevételezés után tervezhetők meg. Azaz a kiszállás maga kieső idő és valójában hiába ígérsz bármennyit 25 ezer alatt (ha az egy pár vasalat annyiba lenne), nem biztos, hogy garanciával meg tudná javítani bárki. Ráadásul NAV, számlaadás (utána TB járulék, nyugdíjjárulék stb.), valójában nem éri meg.
2016. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ide szerintem nem asztalos kell, hanem egy olyan férfi, aki ért a barkácsoláshoz. Ugyanilyen problémám volt tavaly, hogy egy ágy letörött az összefogó kapocs, amivel az ágy hosszanti része össze van fogva a széles résszel. A garázsban egy satu, vasfűrész, sarokcsiszoló és reszelő segítségével alkottam egy másik kapcsot, amit elvittem egyik szomszédomhoz és hegesztővel megpontozta. Kb. 45 percnyi munkámba telt. A hegesztőnek pedig fizettem egy sört. Ha Pesten laknék, biztosan elmennék és megpróbálnám megjavítani, de így sajnos nem lehetséges.
2016. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Hány éves Ági?

Ha 80 akkor ok.

Ha 40 akkor komoly gondok vannak.

2016. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne privizgess!Ha leszázalékolt,beteg ember vagy,akkor ne emelgess nap,mint nap 40-50 kilót.Förtelmes a stílusod,nem csodálom,hogy senki nem segít.26 ezerből élsz,de internet van!
2016. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

A stílus alapján nem meglepő, hogy nincs senkid aki ilyen helyzetben segítene.

Hibáztass mindenkit.

2016. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 apababa ***** válasza:
javitasok66@gmail.com
2016. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha kell én ki tudok menni megcsinálni. Első óra díja 10.000ft, utána minden megkezdett óra 5000Ft+ÁFA.


Ha érdekel írj üzenetet!

2016. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!