Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy kicsi faállvány (ékszertar...

Egy kicsi faállvány (ékszertartó) aljára szeretnék valamit, amivel forgatni tudnám az állványt, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval egy téglalap alakú fa hasábot képzeljetek el (leegyszerűsítve), aminek az alja egy vékony falap. Ahhoz szeretnék rögzíteni valamit alulról, amivel tudna forogni az állvány. Kicsit olyan, mint a mikróban a tál, olyant keresék.


Van ennek valami neve? Hogy keressek rá üzletekben? A hasáb nem nagy, ne méteres valamire gondoljatok, kb 30 centis magas.


2016. nov. 6. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Modellezőknél találtam hasonlót [link]

Esetleg világítástechnikával foglalkozó helyen érdeklődj a szűrőváltót forgató motor után.

Vagy: [link]

2016. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy utánanéztél nekem! :)


Talán azt nem mondtam, bőven megtenné nekem egy manuális valami, tehát nem kéne elektromosnak lennie.


Valami ilyesmi, mint ami ez alatt van: [link]


A linkeden elindulva próbáltam forgó állvány címszó alatt rákeresni, de magát az alkatrészt nem találtam, csak komplett állványokat.

2016. nov. 6. 15:11
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez vajon jó lehet?

[link]

2016. nov. 6. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

az jónak tűnik

mivel tv-t forgat ezért valószínű elég stabil is,de én az aljára valami nehezebb lapot raknék ami ellensújozza a rajta lévő állvány súlyát.

érted ugye?

2016. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen! Szuper, ezer köszönet a javaslatokért és a segítségért!! :)
2016. nov. 7. 00:09
 6/6 anonim válasza:
a tarto falapba furhatnal helet harom vasgolyonak, amibe beleul, aztan valami keretfelet a forgatando talca korul, johugy ne mozduljon ki.eloszor szerezz harom fa, vagy femgolyot, aztan azokhoz furd a melyedest!
2016. nov. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!