Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül egy jó minőségű...

Mennyibe kerül egy jó minőségű beépített szekrény?

Figyelt kérdés

3X4m, tolóajtós, 6-8fiókos.


Érdekel a tapasztalatotok mert én kaptam egy árajánlatot és elájultam.



2016. nov. 18. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egy 2,5 x 2 m-est három tolóajtóval csináltak 170 ezerért. Ha van barkácskészséged és szerszámaid, akkor magad ennek töredékéért megcsinálhatod.
2016. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schamuelson válasza:
Hm, amit az első írt, annak a töredékért kartonpapírból vagy lopott anyagból tudod megcsinálni. Én saját magamnak készítettem egyet két éve, igaz, csak 2.25 magas, de kb 4 m hosszú. Ugyan nem tolóajtós, de jó sok polc van benne, fiók nincs, mert az is drágítja, és csak az anyag volt 196 ezer.
2016. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a neten találtam a Google első találatai között:


"Alusínes, 3 tolóajtós beépített szekrény 260-275 cm szélességgel, 260-270 cm magassággal, 60-65 cm mélységgel, az ajtókon körben alumínium fogantyúval és dísz profillal, porfogó kefékkel, akasztós kivitelben: kb. bruttó 220.000 Ft + 10% helyszíni beszerelési díj.


Ez az ár nem foglalja magában a belső polcokat (+2.000 Ft/db 80-100cm hosszúságban), a tükröt (+10.000 Ft/m2), a belső fiókokat (+4.000 Ft/db). Miként a konyhabútor esetében, a beépített szekrény esetében is ingyenes a kiszállítás."

2016. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat!
2016. nov. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!