Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen csövekből lehet PVC...

Milyen csövekből lehet PVC íjjat készíteni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy SCH 40 tipusu pvc csőböl lehet de azt szeretném kérdezni, hogy más fajta PVC csöből lehet e pl.:a hagyományos pvc cső ami szürke szinü. Válaszaitokat előre is kösz!

2016. nov. 23. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
"Anonymous12 nevű felhasználó " Ha a 12 a korodat jelenti akkor bármilyen csö alkalmas a játékra.
2016. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a koromat... hogy erted hogy barmilyen cső jo hozza ja es 14 éves vagyok.
2016. nov. 24. 07:44
 3/3 anonim válasza:
Én nem ajánlom a szürke csövet, jópár ember kezében felrobbantak már ilyenből készült íjak. Két cég van, aki forgalmazza a fehér csövet, a K+E Kft, valamint egy csepeli Stark kft. nevű cég. Én az utóbbitól vásároltam és mivel hatvani vagyok, a következőképp oldottam meg: felhívtam a Stark kft-t és kiderült, hogy egy közeli településen, gyöngyösön van egy víz-gáz bolt, akinek ők a beszállítói. A kérésemre hozzáadták az egyik szállítmányhoz a csöveket én pedig elmentem érte, posta költség így nem volt, csak az oda-vissza busz ára. Vedd fel valamelyik céggel a kapcsolatot, akár mindkettővel és biztosan találtok valami megoldást. Sok szerencsét!
2019. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!