Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthoni használatra szeretnék...

Otthoni használatra szeretnék a páromnak akkus fúró-csavarozót. Sok ilyen kisgéppel dolgozik a munkahelyén és a Makitát meg a Hitachit sokat emlegeti, hogy jók, ahhoz képest pedig a Bosch hamar kinyúlt (zöld kisgép ugyan). Szóval mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nekem eddig ezek a legszimpatikusabbak

[link]


[link]


[link]


Makitát is néztem, de az borzasztó drága, és nincs hozzá akku vagy töltő... Szóval olyan szeretnék, ami komplett, ha lehet 2 akkus. Mint mondtam otthoni használatra lesz. Kérdés még, mennyire hasznos a LED fény? Baj-e ha pl a B&D nél alacson a fordulatszám (530 a többi 1000en felüli).


2016. nov. 28. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első felejtős a NiCd akku miatt. Mindenkèppen lithium akkusat vegyèl. Bosch bòl a kèk jobb minősèget kèpvisel. Másik kèt linked otthonra jó.
2016. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Használtunk sok fajtát cégnél, B&D tovább tartott mint a Bosch, azt ahogy van ki is hagynám. Hitachik örök darabok voltak évekig kiszolgáltak. Makiták is. Én a Hitachit mondanám.
2016. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Az akkut nem néztem, ha Litiumos tényleg jobb
2016. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 acelsziv ***** válasza:
100%

Két aksis ez oké. DE Lítium aksisat vegyél, mert a NiCd semmit nem ér.

Legyen kétsebességes a gép, hogy csavarozni és fúrni is lehessen vele.

Nekem a B&D nem jött be. Irtó hamar tönkrement a motor szénkeféje és persze drágább a javítás, mint egy új gép.

A Hitachi és a Bosch nem rosszak. Ennél jobb a DeWalt.

A Makitához is van akku és töltő, de te lehet, hogy olyan csomagot néztél ahol nincs.

2016. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ez mondjuk drágább... De úgy látom ez már Li-ionos

2016. nov. 28. 12:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Ugye a gyorstokmány az nem az, amihez külön speckó fúrószár kell?
2016. nov. 28. 12:28
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a gyorstokmány azt jelenti, hogy tokmánykulcs nélküli, vagyis kézzel lehet rajta meghúzni a tokmányt. Ugyanúgy passzol bele minden fúrószár, mint a tokmánykulcsosokba.
2016. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem...amire Te gondolsz az szerintem a "speckó" az SDS plus fúrószár. Az a fúrókalapácsba való,az más...
2016. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


Metabo? Ilyet is emlegetett már, ez tud mindent, amit kell, jó vélemények vannak róla, akkut dícsérik.

2016. nov. 28. 15:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen árkategóriában keresgél .de nállam ez lenne a nyerö

[link]

2016. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!