Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside termékkkel van...

Parkside termékkkel van tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

Lidl-ben kaphatóak Parkside barkácsgépek. Aki vásárolt már ilyet, ajánlja?


Konkrétan kinézett gép az akkus multiszerszám, abszolut hobbi, otthoni használatra, 15000 forintlért, annyiért, amennyiért a hálózati szerszámok sem kaphatók. LiIonos akkumlátorral, alap szerszámokkal, elég jó ájánlatnak tűnik.


Másik kérdés, hogy a szerszámok felfogatása ugyanolyan minden multiszerszámnál? Tehát, ha megveszem ezt a gépet, és kéásőbb kell vmilyen olyan szerszám, ami nem volt alapból hozzá, akkor a különféle kapható egységek gond nélkül feltehetőek rá?


Lehetőség szerint olyan írjon, aki használta ezt a gépet konkrétan. (Nyilván egy makita jobb lenne, csak pont 4x ennyibe kerül....)


2016. dec. 6. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én építőiparban dolgozom, igaz főként nagyobb márkanevek vannak a cégnél (pl Bosch, DeWalt, Metabo), de van egy két Parkside cucc is és én meglepődtem rajta milyen jól bírja a strapát, igaz annyira nem nyüstöljük mint a "nagyokat" de így is nagyon jók.
2016. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ár értékben nagyon jók,mind a parkside mind a workzone (aldi) gépek, messze magasabb minőségűek mint a gagyi noname praktikeres,meg tescos gagyi gépek,és igényesebb minden téren ezeknél.

A barkács kategórián simán túl megy a minőség,ezt garantálom,mert több gépem is van,és nyüstölöm némelyiket 5 éve.

A multigép nekem is meg van,bár nekem még az imbusszal oldható fejü van ,(nem ez a szerszám nélküli verzió).

Többször bizonyított hogy 60 percen keresztül simán elfuttott egy-egy alkalmi helyszíní parketa kijavításra , vagy wc fa hátfal megvágására. Folytonos munkára 220v gép szükséges.

2016. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: .a fejek is kompatibilisek...
2016. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor, ha jut még nekem csütörtökön, akkor veszek egyet.
2016. dec. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!