Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fém felület csiszoláshoz kézi...

Fém felület csiszoláshoz kézi szalagcsiszoló?

Figyelt kérdés

Fémekkel dolgozok, barkács jellegűen, de azért jelentős mennyiségben. Felcsiszoláshoz eddig fúróba fogható lamellás csiszpapírt használtam, de nem elég hatékony. (flex túl csúnyán szedi lamellás koronggal is)

Arra gondoltam mivel úgyis sík a felülete, és csak a felületéről kell lecsiszolni ezt a vékony elszíneződött réteget, egy kézi szalagcsiszoló megfelelne a célra.

Nem szeretnék túl sokat költeni rá, nem kell egy jó minőségű gép, csak ennyit kell csinálnia míg használom, de (mondjuk átlag napi 10 perc használattal) azért pár évet bírjon ki velem, és ne félóráig tartson mire egy dm^2 felületet lecsiszolok.

Tudtok ajánlani valamit?



2016. dec. 7. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ilyen célra drótkorongot használok, más néven fazékkorongot. Van durvább és finomabb szálú. Sarokcsiszolóra kell rácsavarni és mehet a munka.
2017. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!