Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Férfiak! Mit csináljak, ha a...

Férfiak! Mit csináljak, ha a redőnyöm fent akadt? Lehet túlhúztam és nem tudom lehúzni?

Figyelt kérdés

Kétségbe estem reggel, mert nem tudtam visszaereszteni lentebbre a redőnyt! Szerelőt nem szeretnék hívni,ha nem muszáj. Bízom benne,hogy meg tudom nőként én is szerelni, tudtok segíteni?

Amúgy próbáltam lehúzni fentről,de meg se nyikkant. :(



#roló #rendőny #fent akadt redőny
2016. dec. 15. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag vagy fa redőny?
2016. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
műanyag.
2016. dec. 15. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nyitsd ki az ablakot es huzd le kezzel. De elotte lazitsd meg a huzokajat, kulonben nem fog lejonni.
2016. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

Próbáltam a húzókát is meglazítani,de annyira feszes,hogy nem tudok lazítani rajta.

Egyből kinyitottam az ablakot és fentről próbáltam lehúzogatni,de semmi siker. Szerinted van kiút egyedül?

2016. dec. 15. 13:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Feljebb nyomni tudod? Ha sikerül, akkor esetleg lazul a húzója, és ki tudod akasztani.
2016. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ameddig feszes a huzokaja addig nem fogod tudni kezzel lehuzni.


Probald meg alul kihuzni a huzokat a muanyag hazabol. Altalaban van a tetejen egy fem nyelv, amit ha a huzoka felhuz, akkor blokkolja a tekercset. Azt probald meg valahogy hatastalanitani. Mondjuk huzod fentrol lefele, de kozben vigyazol hogy a tekercs ne huzza be a hazba jobban a huzokat, a masik kezeddel pedig meglazitot a nyelvet es kihuzod a lenti hazbol. Utana le fog jonni a redony is.

2016. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb kicsavarni azt a két csavart ami tartja tekerő dobozt. Esélytelen elrontani, csak fogni kell mert gyorsan felszalad(mondjuk akkor sincs semmi, csak lehet nem éred el helyből)
2016. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként érdemes lenne hívni valakit aki megcsinálja, mert ha felment a tartóba akkor eltörtek a pöckök amik ezt megakadályozták, és mostantól mindig túl fog menni
2016. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon rendesek vagytok!!

Este elég későn érek haza munkából,de meg fogom próbálni ezeket a segítő tippeket és jelentkezem,hogy mire jutottam,de nagyon remélem,hogy nem törött el semmi se!! Rendesek vagytok!

2016. dec. 15. 14:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos eltört, alapból ilyen ellen védelem van benne
2016. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!