Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hegesztő boltban lehet e...

Hegesztő boltban lehet e kapni ilyen alumínium hegesztő pálcát?

Figyelt kérdés
lenne itthol egy kis alumínium javítás.
2016. dec. 17. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
2016. dec. 17. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt a márkát nem biztos, de alu bevont elektróda szinte minden hegesztő szaküzletben kapható.
2016. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
típusa nekem mind1 csak legyen és működjön remélem lesz :)
2016. dec. 18. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy gyakorlat kell az alu hegesztéséhez,főleg elektródával.A kominak sem ment szépen,te pedig még vszínűen nem is próbáltad még.Az alu oladási képe egész más mint az acélé.Sokan még az acél zártszelvényt sem tudják,csak azt hiszik.Gyakorold előtte egy sima alu lemezen a tompa varratot és utána, a munkadarabon a készre hegesztést.Ha nem akarod össze taknyolni,akkor kezd a munkadarabon,ha már elfogadhatóan megy.Ezt az elektróda fajtát,ha nem is ,de másikat biztosan kapsz aluhoz.
2016. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ritkán járok hegesztő boltba :) Mivel hegesztő végzettségem van elhegesztettem már pár kiló elektródát, gyárban is dolgoztam hegesztőként, az iskolámban bármennyire is érdekes elméletkor sosem jött szóba bevont alumínium elektróda de gyakorlatban sem, csak avi meg-afi,. E két hegesztési eljárást tanították alumínium hegesztéshez.
2016. dec. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!