Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyéb eljárás szerinti alumini...

Egyéb eljárás szerinti aluminium hegesztőnek konkrétan mi a feladata?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert láttam a munkaügyi központban kiírva hogy indít ilyen képzést és szeretnék informálódni erről a szakmáról.

Ez lenne az úgynevezett awi hegesztő? Megéri elvégezni? Valaki végzett már ilyen tanfolyamot? Szükség van-e ilyen szakemberekre? Tudom hogy a co2 hegesztőkre nagy szükség van mindenhol,de ilyen egyéb eljárás szerinti aluminium hegesztőről még nem is hallottam. A munkaügyibe se tudtak informálni sajnos. Ha valaki tudna erről a szakmáról kicsit informálni annak meg köszönném.



2012. febr. 29. 17:01
 1/1 anonim válasza:
Nekem van minősítésem. Pontosan 12. Köztük van az alu hegesztés is. Igen, érdemes megcsinálni. Én Németországban dolgozom és itt van ERRE IS igénye a munkáltatónak. Először lánggal próbálkoztak hegeszteni (elég fiatal fémről van szó), aztán később jött az AWI. Nem egyszerű hegesztés, mint sokaknak nehéz megtanulni az AWI hegesztést, meg a vékony, ott van az oxidréteg, a varrat elég könnyen megreped, meg még sorolhatnám. Sokan nehezen tanulják meg. Nem úgy mint a CO2 hegesztést. Én csak ajánlani tudom hogy csinálj minél több és több minősítést + egy vasipari szakma és tárt karokkal várnak nyugaton.
2012. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!