Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Használ valaki az Obiban...

Használ valaki az Obiban kapható Lux-Tools márkájú terméket? Akkus fúró-csavarozóról vélemény de egyéb másról is érdekel vélemény!

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Manuális szerszámokkal próbálkoztam eddig, főleg csempézés témakörben tőlük. Szerencsére csak 2 ilyen szerszámot vettem +1 tartozékot:

csempevágó:

- ferdén felszerelt fej, dékszöghöz meg kellett "barkácsolni"

- a csúszka elég lötyögős, ezért hasat vágott az anyagba

= silány minőségű vacak


csempefűrész:

- az állítólag jó minőségű lap a járólapban kb. 2cm-t bírt majd fényesre kopott - a boltban azt mondták alkalmas a vágására és a leírásában még a kőlap is szerepelt

- a tartó nagyon gyenge anyag, erősebb nyomásra engedi begörbülni a fűrészlapot


csempefűrészbe aztán vettem egy pótlapot is:

- a vágólapja picit jobb minőségű volt mint amit a fűrészhez adtak

- de...a kis pöcök ami a keretbe hivatott tartani kb. 5 perc használat után letört


Szvsz. silány túlárárazott vackok, ennél még a tescós is jobb. Ha veszel bármit, jól tedd el a blokkot, mert szükség lesz rá ;)

2017. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy Lux akkus fúróm. 15 ezer volt, két akkut adtak hozzá. Meglepően sokáig bírja egy töltéssel.

Kétsebességes fúrás/csavar behajtás ami nekem fontos. Lassan egy éve használom minden héten többször. Ár/ érték arányban szerintem megérte, meg vagyok elégedve vele.

Ez már vagy az 5. akkus fúróm, szóval van összehasonlítási alapom.

2017. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lux Tools szerszámokból a profi széria, ami már azért többre elég, mint egy átlagos hétköznapi használat, az szerintem jó minőségű. De ennek meg van az ára is. A profi széria vagy típus szerintem felér egy Kingtony márkával.
2017. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!