Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzinmotoros láncfűrészt...

Olasz80 kérdése:

Benzinmotoros láncfűrészt vennék. Melyik márkát?

Figyelt kérdés
Láncfűrészt szeretnék vásárolni.Anyagiak végett három márkán gondolkodom.És néztem ki. SOLO 70ezerért 1,9Le, Mcculloch 51ezer 1,9Le, LUX 2,4Le 47ezer. Márka és teljesítmény véleményetek van-e róluk? Tapasztalatok és vélemények érdekelnének.
2017. jan. 28. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A Solo nagyon jó márka mindenben.Az ára kicsit kíváncsiá tett,hol van ennyiért .Próbáltam is rákeresni,találtam is ,de ott volt az is,AL-KO termék .

A gépen sem az volt,hogy Solo,ha nem AL-KO

Ettől még lehet neked igazad .Csak a mai világban nem minden az minőségileg amit a neve után gondolunk .

Meg kell nézni hol is gyártották .

2017. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Érdemes még megnézni az Oleo-Mac gépeket is. Olasz gyártmány, megbízható jó gépek, és elég jó az áruk.
2017. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mire szeretnéd használni.


A Luxxot felejts el, az nagyonkínai.

A Solo nagy márka, de ennyi pénzért nemigen kapsz komoly munkához való gépet. Évi pár mázsához kiváló, de az egész éves tüzelőt nem fogja sok évig bírni. Az ilyenekről maga a gyártó szokta írni, hogy hobbigép.

A McCulloch egy elég jó hobbigép, alkalmi használatra, mint az ára is mutatja. (A Husqvarna márkája, de ez valószínűleg Kínában készült).

2017. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A SOLO márkájú gép,tényleg ennyibe kerül.Ez még az eredeti SOLO sárga szinű.A szomszédban van egy hivatalos márka szervízes és neki maradtak meg pár darab vadonat új mind.Garanciával adja.ilyeneket már nem látni a boltokban,mert ezek még az eredeti Svéd sárga színűek.
2017. jan. 29. 16:28
 5/6 anonim válasza:
A Husqvarnának a legelső amit érdemes venni tüzifa daraboláshoz, az a 450 e. Jelenleg 160 000 forint. De akkor már inkább a 455 vagy 460 Ranchert. 50-60-ért semelyik cég nem csinál jókat.
2017. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szomszédod ez a "hivatalos" márkaszerviz rafinált egy fickó lehet...A Solo soha nem volt Svéd de még sárga sem... 70 ezer környékén 2 paci körüli gépet keresel akkor a Husqvarna 135 Mark2 -és nem kapsz zsákbamacskát.Husqvarna 4-es szériát meg ne vedd azok a legszarabbak,nekem volt -soha többet.
2020. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!