Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Aldi vagy a Lidl töltőhuzalos...

Aldi vagy a Lidl töltőhuzalos hegesztőgépe jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2017. febr. 1. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. febr. 1. 17:01
 2/4 A kérdező kommentje:
2017. febr. 1. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Üdv!


Minimális eltéréssel ugyanazt tudja a két gép. Szerintem a belső ugyanaz,csak más burkolatot adnak rá. Én a Lidl-s Parkside gépre szavazok, egyetlen okból. Annak a leírás szerint 4 fokozatban kapcsolható az áramerőssége, míg az Aldis WorkZone-nak csak kettőben. A maga nemében egyik gép sem rossz vétel. Viszont a porbeles huzallal nem lesz olyan szép a varrat, mint egy rendes CO-s géppel.

2017. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit akarsz hegeszteni. A porbeles elektródát arany árban mérik ( 1kg 5000körül, én 7500 körül szoktam venni a 15kilós tömör elektródát).

80 000 körül már kapni olyan gépet amivel lehet normál és porbeles elektródával is dolgozni ( normálhoz nyilván gáz is kell ).

Ha nem komolyabb munkára kell ( és nem fog sok elektróda fogyni ) akkor válaszd ezt. Ha komolyabban akarod használni akkor fontold meg a multit vagy a rendes MIG-et.


( nekem jobban tetszik a LIDL gépe :D )

2017. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!