Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » FONTOS! Melyik a jobb/olcsóbb?...

FONTOS! Melyik a jobb/olcsóbb? tesco, spar, interspar, auchan, aldi, lidl, cba, penny?

Figyelt kérdés

átlagos árszínvonal és az áruk minősége szempontjából (pl. a húsok, zöldségek)


melyikben érdemes bevásárolni?


2014. júl. 13. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Lidl mindenféle élelmiszert szinte itt veszünk mert jó minőségű
2014. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Az Auchan egyértelműen az átlagosan" legolcsóbb...és ez nem csak az én véleményem ! Több közvélemény kutatás is alá támasztja,valamint hogy bazi nagy tömeg van ,..amitől frászt kapok.

Nyilván ha sok-sok ember oda jár, annak oka van.

2014. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
A CBA sem rossz
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
A Spar nagyon drága (nem jó)
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoban is van pár jó dolog
2014. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
auchan,
2014. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a spar drágább egy kicsivel, de a legjobb minőség szerintem. De akcióban meg a többi ár alatt is vagy. Én a sparbaan vásárlok, meg külföldön, de az más téma
2014. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem érdemes mindet körbe járni néha.


A Spar/Interspar alapvetően drágább, mint a többiek. A CBA sem arról híres, hogy kifejezetten olcsó lenne.

Én az Aldi/Lidl-t kerülöm, nincs velük bajom amúgy.

A Pennyben sok cucc fut saját márkás termékként, ami a csomagolást leszámítva teljesen ugyanaz, mint az eredeti (pl sajtok, felvágottak).

Én általában Tescoban vásárolok, mert az van közel. Papírtörlőn kívül nem nagyon veszek saját márkás cuccot,így végül is teljesen mindegy hova mennék a környéken,1-2 forintokért meg még nem ugrok máshova. :D

2014. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Jó kérdés. Attól függ, miket veszel tipikusan :) Az Auchanba járunk kimérős dolgokért (rizs, olajos magvak, datolya, tea), a Pennyben pl. a sajtok jók, a Lidl-ben egy csomó olcsó és rendben levő cucc van...

De mi alapvetően webről, háztól és zöldségestől vesszük az ételeink zömét, a legközelebbi bolt (4km) pedig Coop, ami csak akkor olcsó, ha épp felére akcióznak egy még teljesen jó zöldséget vagy gyümölcsöt.

2014. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Én nagybevásárlást csak Auchanban csinálok.

A legolcsóbb, és nagy a választék.

Kisebb vásárlásokat a Pennyben. Szintén olcsó, de gyér a választék.

Viszont most zöldség-gyümölcs terén verhetetlen a piac. Ott a legolcsóbb.

2014. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!