Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy emeletesház központi...

Ha egy emeletesház központi csatornáját elzárja valaki akkor egy idő után az aló szinteken feltör a sz*r?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ha eldugul a központi kivezető gyüjtőcsatorna akkor elkezd megtelni a cső és egy idő után mondjuk annyira megtelik hogy ha valaki a felső szinte lehúzza a retyót akkor az alsó szinten feltör a sz*r.. Közlekedőedény elv.. Szerintetek működne?
2017. febr. 10. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyen a szegény trutymó, ha más utat nem talál?
2017. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ìgy van. Volt olyan kollègám aki ezèrt nem költözik soha többè földszintre. Hetes nyaralásból hazatèrve sz@rba ùszott a fèl lakás szó szerint.
2017. febr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pontosan igy mukodik.


A kisfonokkel ez par hete tortent meg.

2017. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van, ez a földszinti lakás egyik nagy hátránya.
2017. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dolgoztam lakásszövetkezetnél, én saját szememmel is láttam pár ilyen esetet.

A fent lakókat persze nem érdekli, ők szorgalmasan lehúzgálják ilyenkor is.

2017. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Brutál :D akkor ezzel lehet szivatni az embereket ha eldugítanánk a csatornát. Mondjuj egy felfújható gumilabdával :D
2017. febr. 10. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
nem olyan egyszeru eldugitani egy csatornat. Raadasul ez konnyen kiderul, feljelentenek, aztan fizethetsz.
2017. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilván hogy nem csinálok ilyet mert nem érdekel de szerintem simán kivtelezhető lenne ha valaki meg akarja csinálni.
2017. febr. 10. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod megoldani, ha a csőben már amúgy is van egy részleges dugulás (szűkület).

Alapesetben a wc-d lefolyójában a kanyar keskenyebb, mint a lefolyócső belső átmérője, tehát amit le tudsz engedni, az a csövön is átmegy. Labdával leginkább csak a saját wc-det tudod eldugítani, aztán járhatsz a ház melletti zöldövezetbe kullantani. :)

2017. febr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meglet oldani automata felfújó rendszerrel. Pl szifonból fel tudna fúlyódni egy labda. Kell a laszti és a szifonpatron közé egy fojtó szelep. Azt megnyitva elkezd lassan felfújódni. Még annyi hogy rá kell kötni egy maddzagot. Utánna kinyitni és lehúzni vagy csatornába dobni majd elkezd leúszni egy darabig aztán megfogja a madzag közbe elkezd felfújódni. Ki kell számolni nyilván hogy ne töltődjön túl mert akkor elpukkan. Így le van dugózva a cstorna. Nyilván ne csinálja meg senki mert büntetendő!
2017. febr. 12. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!