Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Büdös van a lakásban wc...

Büdös van a lakásban wc használatakor (bérház földszint). A mellékhelység ventillátorja nem viszi ki a szagokat. Milyen szerelőt hívjak?

Figyelt kérdés

Beszerelés után tökéletesen működött egy pár hónapig és kivitte a szagokat.Jó van beszerelve, működik, de egy ideje nem viszi ki a szagokat.Jó idő van és nyitott ablakoknál érződik ha valaki a "nagy dolgát végzi" (zárt ablakoknál is).Szerintem a szellőző eldugulhatott (de hogyan, mitől?).Lehet valami más probléma is?Mit lehet ilyenkor csinálni vagy milyen szerelőt hívjak?

Félek, hogyha a szellőző eldugult akkor hideg időben mikor zártak a nyílászárók akkor lehet penészedés, vagy szénmonoxid mérgezés.



#WC #ventilátor #penészedés #szén-monoxid-mérgezés #büdös lakás #rossz szellőző #központi szellőző #bérházi szellőző #rossz szellőzés
2016. máj. 22. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb meg kell nézni, hová vezet a szellőző, milyen hosszú a kivezető cső, eldugulhatott-e valamitől, belefészkelhetett-e valami madár stb.
2016. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Előbb meg kell nézni, hová vezet a szellőző, milyen hosszú a kivezető cső,......

A szellőző cső a tetőre vezet (lapostető).

Két emeletes ház és mint írtam én a földszinten lakok.Felülről fedett a szellőző vége.Oldalról zseblámpával bevilágítottam és tükörrel benéztem.Nem láttam semmi eltömődést.Hozzá kell tenni, hogy nem lehet látni végig a szellőző járatot.Lentről nem tudok benézni, mert oldalról megy a falba, vékony a cső, bontani kellene.

2016. máj. 23. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Épületgépész kell, kamerával bele tud nézni.
2016. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!