Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A központifűtést nem akarom...

A központifűtést nem akarom bekapcsolni az egész házba csak ezt a szobámat szeretném olcsón egy kicsit bemelegíteni. Van rávalami ötlet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Letekered az összes radiátort, és csak a szobádban fűtesz a cirkóval.
2017. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mi az a cirkó?

a kazánba így is úgy is ugyanannyit kell belerakni ha elzárom ha nem

2017. febr. 14. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
A legrosszabb választ amit csak lehet,kaptál .A házba olyan teljesitményű církót szereltek be,ami biztonságosan ellátja a fűtést.A biztonság érdekében még termószelepeket sem tesznek mindenhova.A radiátorok lezárásával lecsökkentésével csökkented a viz áramlását,növeled a cirkó keringtető munkáját,ami akár meghíbásodást is okozhat .Ilyenkor növekedik a rendszerben a nyomás is .Lehet lezárni,3 ból 1 et.Valahogy ilyen arányban .
2017. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Amig válaszom írtam ,bolt kommented is .

A keringtető szívattyú érdekében,ott sem szabd az összeset lezárni.Ha folytva van a rendszer "nyög,hangos" a k.szivattyú

Előző

2017. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Veszel egy hősugárzót 5000Ft-ért és azzal fűtesz.


minden más eszköz kiépítése, beszerelése nagyobb befektetés, mint amennyit spórolsz vele ebben a 2 hónapban.


hosszú távon viszont fűteni kell az egész házat, mert különben tönkremegy!

2017. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vegyes tüzelésnél még rosszabb ha mindenhol lezárod mint gáznál, eszedbe se jusson.

A legolcsóbb ha beleheled...amúgy hősugárzót veszel,habár miután az egész házba nem lesz fűtés a belső fal is szépen lehűl és jobban fog a hősugárzó dolgozni

2017. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy db fákat kell a kazánba tenni,és kis huzatot adni,ezt is felül.Így szép lassan ég a tűz,kevesebb fa fogy ,és mégis meleg lesz mindenhol .
2017. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőt kiegészíteném azzal ami a lényeg,hogy SZÁRAZ FÁT !
2017. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

este be van gyújtva, napközben szerettem volna hogy egy kicsit enyhelebb legyen itt nekem a szobában, számítógépen dolgozok, és hidegben alig érzem a kezem.


a hősugárzó jó lenne, csak nekem ilyen régebbi van, ami elképesztően zabálja az áramot

2017. febr. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!