Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen probléma van a házunkban?

Milyen probléma van a házunkban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Aki erre megmondja mi a hiba oka, az vendégem egy sörre.


Adott egy panel lakás amiben élek.

Szobámban a számítógépem.

A monitorom a TV-m HDMI módja.


Pár hete kezdődött az, hogyha valaki elmegy a fürdőbe, kijön, és lekapcsolja a villanyt, akkor nekem abban a pillanatban kb 1-2másodpercre fekete lesz a képernyőm, nem kapcsol ki, csak bejön egy kis szürke csík középen, elfeketül az egész kijelző, majd minden változatlanul megy tovább..


Számomra elképzelhetetlen, hogy mi lehet az összefüggés, de minden alkalommal ez van.



2017. febr. 18. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolási feszültségtüske, ami tranziens hullámként terjed a hálózaton, párhuzamos indukált feszültséget hoz létre,és zavarja a HDMI kábelen keresztüli kommunikációt. Cseréld ki a kábelt egy rövidebb, jobb minőségűre, és/vagy cseréld ki a kapcsolót.
2017. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Szerintem maga a kapcsoló lesz a ludas.
2017. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért előbb megegyeztem volna a sörben. Lehet megadtad a megoldást a sör meg sehol se lesz. Meggondolatlan vagy.
2017. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt a 🍺
2017. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A számítógép az pc vagy laptop? Előbbi esetben földelt konnektorba van dugva?

Csak egy tipp, ha nem így lenne: azonos elosztóba dugd a tv-t és a gépet!

2017. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!! 🍺


Számítógép az számítógép.

Hogy földelt-e? Nem tudom, hülye vagyok hozzá.


Van egy konnektor, abba van egy 10méteres lengőhosszabbító (ki van húzva végig, nem tekert.)

Abban van egy hármas elosztó, és abba van dugva a gépem, a tv-m meg egy másik hosszabbító de abba csak telefon van dugva.

2017. febr. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!