Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szegőlécet feltenni, letenni?

Szegőlécet feltenni, letenni?

Figyelt kérdés
Laminalt padló az adott és műanyag szegőlécet vettem hozzá amit vagy sziloval vagy szöggel gondoltam felszerelni! A szög, szeget a padlóba üthetem?

2017. febr. 21. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nem ütheted. Egyébként milyen szegőléc? Mert a hozzávalóhoz adnakis műanyag progilt amit felcsavarozol a falra ebbe pattintod a lécet.
2017. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szegőlécet csak a falhoz rögzítjük - csodásan nézhet ki a parkettához a műanyag. A parketta mozog, azt nem szabad akadályozni.
2017. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a falhoz csak sziloval tudnam erösíteni ennek nincs sine.

Obiba lehet kapni rendes fa szine van, szerintem nagyon szép, nem tudom milyen néven fut :) Ezért érdekelne, hogy ha helyenként a laminalt padlóhoz erösíteném milyen kárt okozhatok? Táguláskor elmozdul, vagy feszülne?

2017. febr. 21. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Melegebb időben hullámosodhat a parketta.
2017. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De pont azért gondoltam, hogy jó ötlet mert ha tágulna a padló akkor a Szeg elhajlik max?!
2017. febr. 21. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szegezd a laminált laphoz. Ragaszd sziloval, ahol nagyon eláll, ott súlyozd le 12 órára, és kész.
2017. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Obiba vett muanyag szegőlecünk van. Mi ahhoz való ragasztóval ragasztottuk. Ugyanolyan mint a szilo, de mégsem az. Így tökéletesen illeszkedik mindenhol. Szeggel lehet nem feszülne oda szépen.
2017. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!