Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek, mennyi...

Mi a véleményetek, mennyi lenne a reális ára ezeknek a gépeknek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 20:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek, mennyi lenne a reális ára ezeknek a gépeknek?
2017. febr. 23. 20:24
 2/12 A kérdező kommentje:
2017. febr. 23. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A MÉH telepen különbeket szoktam látni. Max. 150-200 amit megér, de akkor műhelykisöpréssel együtt (minden szorító, vezető, marófej, fúró, lap stb).
2017. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves solar! MÉH telepen melyiken tudsz vásárolni ilyeneket?(Ha nincs személyes ismeretséged!) Mert akkor már rohanok is oda!!!!
2017. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
"4" Amikor időnként viszünk leadni a maradék cuccokat, rendszeresen látok félretéve működőképes gépeket félrerakva, marókat, esztergákat, oszlopos fúrót, stb. Leadják, a telepvezető meg sajnálja szétszedetni, inkább egyben egy kis felárral eladja. Ha te is rendszeresen járnál ilyen helyekre, biztos találkoznál ilyennel. Ha pont egy bizonyos gép kell, akkor azért nagy máknak kell lenni hogy találjál pár hónapon belül. De volt már olyan hogy megláttam egy esztergát, és emlékeztem rá, hogy valaki keres egyet. Felhívtam, és meg is vette. Amit a kérdező felrakott, egyedüli értéke az, hogy egyben van minden gép egy szakma elkezdéséhez. Én külön egyik múzeumszökevény, maszek-mókolt gépért sem adnék egy fillért sem.
2017. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Múzeumszökevény?!

Amúgy kifele nincs eladás normál méhtelepen!

Persze Kalányoséknál....

2017. febr. 23. 22:19
 7/12 A kérdező kommentje:

"Amikor időnként viszünk leadni a maradék cuccokat, rendszeresen"

Jóvan tezsvír.

2017. febr. 23. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem "Tezstvír" vagyok, ki nem állhatom őket. A cégnél rendszeresen keletkezik alu, rézhulladék,meg akkumulátor tonnaszámra, azt visszük vissza teljesen legálisan, papírral származási nyilatkozattal. A cég ahova visszük foglalkozik céges elfekvő felvásárlásával is, is van engedélye haszonárú eladására. Minden papírral megy. Amikor mondtam mellőzhetjük a papírt, a főnök mondta felejtsem el, mert a navosok rendszeresen bujkálnak a sarkon, és megállítják a kuncsaftokat.
2017. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Kifele nincs kiadás normális méh telepen...


Ez mitől normális? Mért az a normális, hogy ha van valami működő eszköz, vagy gép azt ha törik ha szakad meg kell semmisíteni. Pláne, hogy gyakran a régi gépek olyan masszívan vannak megcsinálva, hogy akár még évtizedekig is működhetnek, többszörösen lekörözve a most a boltból kihozottat.


Én bizony mindig körülnézek ha valamit leadok, vagy ha van időm, vagy kell valami ki is nézek, kis szerencsével igen jó vételeket lehet csinálni.


Ami a legjobb, hogy ami itt nálunk van hely, ha Kalányos féle, ha nem maximálisan korrekt. Azt hiszem 1,5 -szörös áron lehet kivinni mint be, de ez akkor is igaz ha akár egy több tízezres, vagy százezres holmit vennél meg is kilóra van, nem foglalkoznak vele, hogy egyébként mi az értéke.


Még szerencse, hogy vannak ilyen helyek.

2017. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:

9: "Ez mitől normális?"


Ez nem normális, de sajnos ez a szabály. Tilos eladniuk.

2017. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!