Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magyarországon kapható?

Magyarországon kapható?

Figyelt kérdés

[link]

bár nem is tudom mi akarna ez lenni.



2017. febr. 27. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod ilyen gép ez,akkor meg miért kérded kapható e .

Akát egy rönkfa daraboló is lehet ,

2017. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Az egy láncos árokásó, ez a típus nem hiszem hogy kapható nálunk, de pl lehet bérelni is.
2017. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Milyen széles árkot áshat ez?.Max nyomjelölő lehetne .

Hol van ezen föld kiemelő kis kanál legalább ?

A lánc felett a kar azért lehet,hogy ezzel rálehet erősebben húzni a vadtag fára .Nem véletlen ivelt a vége is

2017. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 homo ludensz ***** válasza:
49%
Szerintem is egy célgép. A ledöntött fatörzset szépen kuglikra vágja. A lánc eleve olyan kialakítású hogy alul felül ahol eléri a törzset igen szaporán nyiszálja. A felül látható ívelt eszköz nem engedi elmászni. Van ilyen kézi hordozható változatban is. Talán Kanadai találmány.
2017. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem gyökérmaró .(tuskómaró) Habár láncos kivitelt nem láttam.
2017. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem famaró, hanem láncos árokásó, mint említettem. Vízvezetékek, villanyvezetékek, szennyvíz-vezetékek földbe fektetéséhez használatosak. Ez vagy egy Red Roo vagy egy Baretto 912-es a kép alapján.


[link]


Itt van működés közben is.

2017. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
A videót megnézve igen hasznos gépnek tűnik és szaporának. A kábel fektetésnél jó megoldás viszont a víz vagy szennyvíznél nálunk 115-120cm. a fagyhatár. Kérdés hogy addig le tud e menni? Májusban gumicsizmában álltunk az árokban vízcső fektetésnél olyan vizes volt a talaj.
2017. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább villanyvezetékhez, kerti locsolórendszerhez való. Ez ha red roo 912, akkor 60cm max mélységet tud, és 10cm széles árkot ás.


https://www.youtube.com/watch?v=90Mu4EWKGYA


Ez pl 150cm mély és 30cm széles árkot tud ásni, persze kell hozzá egy traktor, vagy valamilyen combosabb skid-steer.



[link]

[link]


Ez pedig 122cm mélységet és 20cm szélességet tud. Ez a legtöbb munkához már elég azért.

2017. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!