Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy jo állapotu funyiro...

Vettem egy jo állapotu funyirot, foltoltottem olajjal es egyszercsak állásába pár dliter olajat kifolyatott, mi lehet a hibája?

Figyelt kérdés
Lehet hogy sok olajat öntöttem bele? Eddig egyszer használtam akkir semmi probléma se volt állásába láttam hogy ott az olaj

2017. márc. 20. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt csak látod hol nyomta ki.

Azért van a nívó pálca ,a megadott jelig szabad tölteni .

2017. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit tul töltöttem a nivo pálca alapján,lehet ezert volt lehet emiatt komolyabb baja,tudok vmit tenni esetleg?
2017. márc. 20. 19:34
 3/5 anonim válasza:
Injekciós fecskendő végére húzol egy darab benzincsövet és azzal kiszippantasz annyit, hogy a nívó jó legyen.
2017. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felesleget mindenképp öntsed ki .A sok olaj sem hasznos,az is okozhat gondot .
2017. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom kiengednie nem lenne szabad, még ha túltöltötted a nívó fölé, akkor sem.

Arról nem esett szó, hogy pontosan hol engedte ki az olajat?


A túl sok olaj tünete inkább "csak" az iszonyatos füstölés szokott lenni.

2017. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!