Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » ALFAWELD MMA-130 vagy pocketpo...

ALFAWELD MMA-130 vagy pocketpower 130 inverter jobb? Vagy vegyem meg a lidl. Parkside gépét ami most lesz 8. ától?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 05:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?


Ha csak barkácsolásra kell, akkor is hagynám ezeket és néznék valami ilyet:

[link]


"Kicsit" drágább, de hosszú távon több mindenre jó.

2017. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ahogy az előttem szóló is kérdezte,attól függ,hogy mire kell.

A Lidl-s gép 80A tud maximum. Ez otthonra elég,de nem tartós. A katalógus nem írja a bekapcsolási időt,ami lehet csak 15-20%. Az alfaweld és az iweld nagyobb ampert tud,60%-on. Mindkettő gép korrekt a maga nemében. Az alfár több helyen olvastam már, hogy a garanciát nem szeretik, sokáig húzzák a procedúrát. Az iweld korrekt ebből a szempontból. Az alfát nem tudom, hogy most mennyit ad, mert alapból egy év volt,de voltak olyanok,akik kettőt kaptak,most legutóbb megint egy évet láttam. Az iweld 2 évet ad. A lidl 3-at. Én az iweldre hajlanék,de ez egy szubjektív,személyes választás.

2017. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!