Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkácsgép hirdetésre melyik...

Barkácsgép hirdetésre melyik oldal a legjobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg Jófogáson hirdetek egy használt dekopírfűrészt de elég kevesen tekintik meg a hirdetést. Érdemes lenne más oldalon is hirdetni, vagy csak kicsi az érdeklődés az ilyen gépek iránt? Egy viszonylag komoly gépről lenne szó, a hozzáértők tudják hogy miért annyi az ára.

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. máj. 19. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Vatera?


Aki komolyabb dolgot akar vásárolni, az ott keresgél, mert ott talál az eladóról és az áruiról referenciát.

2017. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dekopír fűrész vagy szúró fűrész?

Sokan keverik a kettőt.

Amúgy egy szúrófűrész olcsó újunnan is manapság.. még a minőség is...

Dekopír fűrészt meg csak az vesz, akinek spéci munkákhoz az kell.

2017. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a jófogás szar lett, mióta fizetni kell azért hogy ne csak a saját megyédben lássák a hirdetést.

ezért nézik meg kevesen.


[link]

2017. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3# nincs ilyen a jófogáson... egyedül az előre sorolásért lehet fizetni, te valamit benéztél...
2017. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es okoskának:


[link]

2017. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én súlyzókészletet hirdettem és debreceni fickó vette meg... érdekes, mert én fehérvári vagyok... 1hete
2017. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 ha valaki konkrétan az adott termékre fog rákeresni az oldalon, akkor az összes "súlyzó készletet" fel dobja neki, amit a jófosáson hirdetnek.

viszont a listázásban nem fog megjelenni az új hirdetések között az eladni kívánt termék, csak azoknak akik a régiódban laknak.

ez azért szar, mert sok ember nem konkrét szándékkal vásárol neten, hanem ha meglát valamit és megtetszik neki akkor felkelti a figyelmét és nyúl a telefonhoz.

viszont "ingyenes" formában sokkal kevesebb ember fogja látni az eladni kívánt cuccokat, csak úgy random.

olvasd el a szabályzatot, és rájössz.

én rengeteg cuccot eladtam az évek alatt a neten, több száz tételről beszélek, és bizton állítom hogy a jófogás egy szar hirdetési portál lett mióta felvásárolta az express-t és az olx-et.

csak a pénzre mennek, mert közel 1 milliárdot baxtak el anno a reklámháborúra, szinte nulla bevétel mellett.

tudod ez olyan mikor letöltesz egy INGYENES játékot a telódra, és fél óra után rájössz hogy ha nem fizetsz a "kiegészítőkért" akkor ki törölheted a popsidat, mert soha nem fogsz előre haladni.

amúgy a gépet ha jó áron adod, és minőségi akkor megvettem volna :D

mikor a kérdésed olvastam, előtte való szombaton vettem egy új makita dekopírt 35 ezerért :D

2017. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor a szerszampiac.hu-t jónak találjátok? Egyébként egy Bosch GST 90 BE Professional gépről lenne szó, a környékünkön aki próbált ilyet annak már ilyen van :D. A lap lökete nagyobb mint a kategóriájában a többi fűrésznek (26 mm amíg a többinek 20-18mm) ezért is jó vele vágni.
2017. máj. 21. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. máj. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!