Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szappantartó hulladékból?

Szappantartó hulladékból?

Figyelt kérdés
Valakinek van ötlete? Az se baj ha ház körül fellelhető anyagokból van.
2017. máj. 31. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Kettes, hát az aztán gyönyörű lett ott abban a fürdőszobában :D Meg azt takarítani is kéne néha, meg csak egyszer szúrod meg az ujjad a csücskével, és hajítod is a kukába. Nem mondom hogy nem lehet sörösdobozból szappantartót csinálni, de azért ez elég igénytelenre sikeredett. Nem beszélve arról a botkezű figuráról, amelyik a saját csuklója felé vág a szikével, a hideg rázott ahogy néztem. Minden pillanatban azt vártam, hogy mikor hasítja végig a saját kezét. Ez felért egy 8 napon túl gyógyuló sérülésre történő buzdítással.


Kérdező, a kínai 100 Ft-os szappantartó nem jó? Azt hulladékból gyártják, recycled PET-palackból meg Barby-babából. Meg némelyik úgy alapból is elég hulladék, az nem jó?

2017. jún. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Egy gobóc fagylalt árából már egész normális szappantartókat lehet vásárolni.

[link]

Én inkább mást készítenék az otthon fellelhető hulladékokból. Az étkezés és a tisztákodás azért fokozott higiénés elvárásoknak kell, hogy megfeleljen.

2017. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy gobóc fagylalt árából már egész normális szappantartókat lehet vásárolni."


99 forintos szappantartó: minimum 1000 forintért kell vásárolni, plusz kb. 1000 a szállítási díj. Így lesz az egy gombóc árából húsz gombóc ára...

2018. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már rendeltem szappantartókat egy webáruházból (igen, kb ugyanennyi volt a csomagküldés díja), de rendeltem mellé mást is, hogy megérje.
2018. márc. 21. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!