Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudok egy olyan csavart...

Tom Benko kérdése:

Hogyan tudok egy olyan csavart kilazítani, ami úgy néz ki, mintha egy sima egy hornyos lenne, csak középen van egy kis bütyök?

Figyelt kérdés
Kenyérsütőgép aljzata van vele rögzítve, semmilyen csavarhúzóval nem tudom lazítani. Lehetőleg minimális szereléssel mondjatok valamit, ha tudtok, én kifogytam, az ötletekből.

2017. jún. 5. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kiköszörültem.
2017. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
@dubitus: A csavarhúzót? Mert a csavar egy lyuk alján van, nem férek hozzá. A végén kénytelen leszek lefúrni, mert köszörűm nincs jelenleg.
2017. jún. 5. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen a csavarhúzó közepéből kell picit kiköszörülni vagy kireszelni, esetleg fémfűrész lappal kivágni annyit, hogy az így átalakított csavarhúzó a helyére menjen.
2017. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hű de jó. Akkor mégis megkeresem a reszelőt.
2017. jún. 5. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaja nekem is van egy ilyen okosított csavarhúzóm :)
2017. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kalló János válasza:
Francia gyártmányú kenyérpirító olyan torx csavarokkal volt összerakva, amelynél a csavarfej üreg közepén volt ilyen kiálló csap. A helyi FACOM márkaboltban (Kiskunhalas) vettem hozzá csavarhúzót. A jele: AZXR 20 x100
2017. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bütykös torxból én elenáns mozdulattal kitörtem a pöcköt egy kis lapos csavarhúzóval :)
2017. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
@Kalló János: Ez nem torx, sima egyhornyúnak néz ki. Kitörném a bütyköt, de sajnos a biztonság kedvéért vagy öt centi mélyen van egy csavarméretű furatban.
2017. jún. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!