Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hecht 45 láncfűrésszel van...

Hecht 45 láncfűrésszel van valakinek tapasztalat? Téli tüzelő felvágására alkalmas?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a márka a lényeg hanem hogy mire való. Vehetsz te Huqvarnát is tüzifavágásra de ha kicsit veszel ily 60 -70 ezres gallyazót az is széthullik
2017. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyár meg akác kuglizásra kellene, a többsége gally. Nem nyüstölném halálra. Max 30k-m van rá, de ilyen felhasználás mellett egyébként se térülne meg egy 100k fölötti gép az életben.
2017. jún. 14. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem Bosch ake 30-at , jól működik, a 40cm átmérőjű akácot szépen körbe vágtam vele. Bár itt olvastam hogy talán ez se olyan strapa biró
2017. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazarushu válasza:
100%
Nekem kb. 200 mázsa van benne eddig. Akáctól a nyárig. Meglepően haladós vele a munka. Az alkatrészek filléresek a márkás társaihoz képest. A vibráció tűrhető. Precízebb ács munkánál is használható volt. Hátrány nekem, hogy kb. 60 mázsánal a rönk fogó karom elhajlott, gyártatnom kellett egyet erősebb anyagból, valamint a láncvezető gyengébb anyagból van, hamarabb jelennek meg rajta sérülések. Ár érték arányban otthonra szerintem kiváló.
2017. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jikanv ***** válasza:
0%
Nahhh, favagasra szar en csak tortat szoktam vele vagni meg esetleg piskota tekercset.
2017. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
E között, meg a Gama Garden között vacilálok.
2017. jún. 17. 11:37
 7/7 anonim válasza:
71%
Inkább a Hecht! De 20k ért már kapni Hyundait, nekem az van és tüzifa vágásra tökéletes!
2017. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!