Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elromlott a rugóskésem,...

Elromlott a rugóskésem, hogyan javíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Egy Baoying D803 márkájú rugóskésem van amit már nagyon régen kaptam.Tudom hogy nem tartják valami jó késnek,és hogy vehetnék másikat de ez a lehetőség most nem játszik.Egy ideje nem akar kiugrani a penge.

Az első kérdésem az lenne,hogy megvan-e hozzá minden ami kell egy rugóskéshez?(1. link) Biztosan van sok fajta rugóskés,azért kérdezem ezt mert nem értek hozzá.A fő csavar,ami összetratja a két felet és a középső elemeket régen elveszett,kicseréltem egy másikra de azzal is működött.(2. link) Szóval,mi lehet a probléma?

1. link : [link]

2. link : [link]

Apró elemek közelről: [link]



2017. júl. 2. 02:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az az eset, hogy nem dobja ki, viszont kézzel ki lehet húzni a pengét, akkor arra saccolok, hogy a rugóról letört az a pöcök, ami a penge kisebbik lyukába megy bele. A képen nem látszik a rugó másik oldala, szóval csak tippelek.
2017. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!