Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mire való a ragasztópisztoly?

Mire való a ragasztópisztoly?

Figyelt kérdés
Valaki világosítson fel, kérlek, hogy konkrétan milyen munkákhoz javasolt a használata? Fiatalabb koromban nagy barkácsbu2i voltam, aztán évekig nem volt rá szükségem/lehetőségem. Most megint be fogok lendülni, de közben változott, bejött néhány új technológia, amiknél nem vagyok képben.
2017. júl. 15. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól lehet pl modellezésnél használni -

a képen jó minőségű hungarocell modellek -ilyenkor egy pötty és teljesen beleolvad, oldja az anyagot- nincs eltartás az elemek közt

[link]

dej ó papírra is, modellezőknek balsafára is, vagy más fára - finom, vékony, erős ragasztóréteg lesz

(vigyázni kell, nehogy megégessen, elfelejti a nagy munka közben néha az ember, hogy forró)

2017. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Nem annyira barkácsoláshoz van, inkább dekorációhoz, hobbihoz. Össze lehet ragasztani olyan dolgokat, amiknek a felületei nem fekszenek fel egymásra pl akár két üveggolyót is. Nem csak egy vékony ragasztóréteg képződik, hanem plusz anyag, mintha gyurmával próbálnád összeragasztani (csak ez megkeményedik miután kihűlt). Szerintem nem tart olyan hű de erősen, emiatt is írtam hogy inkább dekorációhoz jó, ahol nincs igénybevétel, sem nehéz darabok.
2017. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!