Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan anyag ami kezdetbe...

Van olyan anyag ami kezdetbe folyékony de ha megszárad erős a kötése?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam mint vmilyen folyékony műanyag, vagy gyanta féleség.

Fűkasza koppintójának a belsejét szeretném kiönteni vele kb, 2-3 cm vastagon, így növelni a fej kopásállóságát.



#gyanta #műanyag #keményedő
2017. júl. 19. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint attól nem fog kevésbé kopni a műanyag. Különben is, nem a "koppintó" rész belsejében támaszkodik fel a rugó?

Egyébként nem mennek tönkre olyan hamar. Legalábbis én már az ötödik gépet nyúzom, de olyan gond egyiknél sem volt hogy ez a rész elkopott volna.

A motor előbb adta meg magát. vagy a szál kivezetőből a gyűrűk szoktak kihullani és utána a műanyagot hamar megeszi a damil.

Annyi hogy lehetőleg nem betonhoz koppintod, hanem a talajon.

De ha mindenképpen ilyenben töröd a fejed, akkor érdemesebb mondjuk átfúrni és valamilyen "D" fejű csavart beletenni.

2017. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. 2 komponensű ragasztó néven ,...van belőle gyártó bőven,.
2017. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem kopott még el nekem, sokkal előbb tönkremegy minden más.
2017. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De szerencsések vagytok.. Nem akarom fullra kiönteni, csak amennyi kell.

Több órát nyírok vele mindenféle talajon, mert házakhoz járok szinte naponta, a többit hagy ne mondjam.


Két komponensű ragasztó nekem volt eszembe, de kifejezetten vmi megkeményedő anyag nincs? Ami nem ragasztó hanem vmi spéci kiöntő anyag?


Na azé kösz, majd megoldom magamnak ezt is mint minden mást.

2017. júl. 20. 09:38
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó ötlet, kipróbálom majd!

2017. júl. 20. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:

És ha kívülről rákalapálnál valami bádoglemezt amit uverapiddal ráragasztasz? Betonra ne koppintsd, csak földre.


Másik ajánlatom, hogy vigyél magaddal egy kis alkalmatosságot amihez külön lekoppintod. Ez egy fényesre polírozott kemény fémlap lenne, amin nem zúznád le a műanyagodat.

2017. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja. most látom mit írtak fentebb. Igen, csavarboltban vegyél egy bazinagy kapupánt csavart és azt applikáld bele. Ez a te legjobb megoldásod a problémádra. Ha nincs, akkor esztergáltass valamit, de akkor eleve a műanyagot beburkolóan, használatra készülten, nem smucig-spórolós gyári kaliberben gondolkodva.
2017. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!