Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meylik az a folyékony halmazál...

Meylik az a folyékony halmazállapotú anyag, amit ha beleöntök egy öntőmintába, megszilárdul, de ugynakkor puha és rugalmas lesz?

Figyelt kérdés
(szilikonhoz hasonló)
2008. okt. 16. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Poliuretán hab. Például. De nem tudom, hogy konkrétan gondolsz-e valamire.
2008. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem a Sziloplaszt...vagy nem. Bár ez az a fehér/átlátszó anyag, ami rugalmas marad. Szigetelésre használjuk. Vízhatlan, gumiszerű, ha megszilárdul. Ebben a levegő nedvessége segíti. A szaga olyan ecetszerű. A dobozában olajszerűen folyós.

hm. nem tudom, erre gondoltál-e

2008. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, a sziloplaszt is ilyen anyag. Van egy olyan változata, ami nem ecetszagú, hanem iszonyat büdös (neutrális sziloplaszt).
2008. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
800 ft/tubus(330 ml)-ért lehet kapni olyat,ami nem ecetsavas,fehér színű,tükröt is lehet vele ragasztani,évek múlva a foncsor nem színeződik el tőle.A Praktikerben most a napokban akciósan már 200 ft.-tól lehet kapni a sima tömítőanyagokat.
2008. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sziloplaszt, az akril és az ms-polimer is ilyen. Mind hasonló a szilikonhoz, ahogy írtad.
2008. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

egyszerűen aszpik.

kifőzöd, melegen, langyosan folyik, és hidegen szilárd.

ennyi

egyszerű, könnyű, és olcsó.

:D

2010. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!