Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit gondoltok erről a fúró-csa...

Mit gondoltok erről a fúró-csavarozóról és dekopírfűrészről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ajándékba szeretném venni majd páromnak otthoni hobby használatra. Szerintetek jó választás lenne? Vagy esetleg hasonló árban jobb minőséget tudtok ajánlani?

Köszönöm!



2017. aug. 9. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Ebben az árban jobbat nem találsz.Dekopir nekem is ilyen van,és nagyon sokat használom.

Műszaki adatait nézve a csavarozó sem lehet rossz.

2017. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennél jobbakat nem találsz ebben az árkategóriában.
2017. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

dekopír fűrész otthonra elmegy.

az akkus csavarozóval az a baj, hogy kicsi a teljesítménye.

1,5Ah 10,8 V-al harmatgyenge.

ez tényleg csak arra jó, hogy az IKEA-ban vásárolt bútort ne csavarhúzóval kellejen összeszerelni.

ha szeret barkácsolni és komolyabb facsavarokat is betekerne vele akkor semmiképp nem ajánlom.

ha évente párszor venné elő hogy kifúrjon egy lyukat, vagy betekerjen egy kis csavart valahova akkor oké.

2017. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ede1219 ***** válasza:

Ebben az árkategóriában már kapsz Parkside -ot /Lidl/, vagy Workzone -t /Aldi/ 3 év garanciával, igaz mindkettő csak egy évben egyszer van.

Másik lehetőség, hogy Einhell-t veszel, nekem mindegyik bevált, még az építőiparban is.

2017. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ede1219 ***** válasza:
Akkus behajtóra vonatkozik, dekopírt nem láttam, nem is használok.
2017. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A BLACK+DECKER csak hobbi kategória.
2017. aug. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem PST 800-as szúrófűrészem van. Gondolom a kettő közt nincs nagyságrendi eltérés, kialakításra is nagyon hasonló a kettő. Én ezzel meg vagyok elégedve, bár ez tényleg csak hobbi célra jó. A vágása nem annyira szép, ez főleg akkor vehető észre, ha egy elég hosszú lécet vágok ketté. Akkor látható, hogy néha kicsit pontatlanul vágott, de ez nagyrészt utólagos kézi csiszolással orvosolható. De egyszerűbb otthoni munkákhoz jó szerintem. Én most például fa tárolódobozt csinálok ilyennel, illetve az erkélyre vettünk ilyen fa járólapot és azt vágom vele. Ezeknél kisebb felületeket kell vágnom, ahol még elég szépen vág. Tehát ilyenekre jó.
2017. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szúrófűrész nem dekopír fűrész, egy dekopír fűrész így néz ki:

[link]


Csak érdekességképen, amúgy fingom nincs miért, de a szúrófűrészt mindenki dekopírnak hívja.

2017. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!