Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen akkus fúró-csavarozót...

Milyen akkus fúró-csavarozót vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátomnak szeretnék venni akkus fúró csavarozót mert már rég szeretne egyet. Tudnátok nekem segíteni hogy milyet vegyek neki?

20.000-25.000 Ft-ot szánnék rá.

Előre is köszönöm! :D



#akkumulátor #csavar #fúró #akkus fúró-csavarozó
2017. aug. 2. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Black & Decker EPC14CAB

Otthoni barkácsolgatáshoz tökéletes.

2017. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetőleg lítiumos akkusat, ha belefér a keretbe. Bosch -nak egy kisebbet sok éven át használtam, végül odaadtam egy rokonomnak, azóta is működik (pedig csak a zöld bosch volt) mindenki csodálta mit bír kis mérete és csekély tömege ellenére. Meg eséseket is. Most egy kisebb lítiumos piros einhell csavarbehajtóm van (az nem fúr) egy, azzal sincs gond, de gyenge, csak kis gépekhez használom, fába nem hajtok be vele. Meg van egy nagyobb einhell is amivel fúrni is lehet, az már sajnos nem lítiumos, nem is bír annyit, viszont két akkuja van, így használható, de azért kompromisszumos.
2017. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fantom83 ***** válasza:

Én is venni akarok,és ezekkel szemezek:


-PowerPlus akkus csavarozó 14,4V 1,2Ah (2db akkuval)-17.790Ft 3 év teljes körű garanciával


-Bort akkus csavarozó 18V 1,3Ah (2db akkuval)-20.900Ft 3 év teljes körű garanciával


Esetleg Extol 14,4V-os Li-On akkus,1 év garanciával már olyan 13.000 környékén lehet kapni,igaz egy akkuval,és 1 év garanciával ha jól tudom.


Én Einhell-t semmi képen nem fogok venni 1-2 év garanciával,ígérhetnek bármit,sztárolhatják...akkor sem.

Remélem tudtam segíteni!

2017. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Einhell-t ne vegyél...
2017. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Ha esetleg még hozzá tudnál tenni 5000 forintot akkor megkaphatnád a világ legjobb kompakt gépét, egy Metabo PowerMaxx BS Basic-et. Ez egy ipari gép, én két éve használom nap mint nap fa és fémiparban egyaránt és ilyen jó gépet még sosem használtam. Pedig volt szerencsém próbálni hasonló noname és márkás(Makita, DeWalt, Parkside, Einhell) gépeket de egyik sem ért vele fel. Mind tömegben, erőben, kitartásban. Látatlanban vettem de ez minden pénzt megért. :)
2017. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!