Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy olyan lakásba, ahol...

Egy olyan lakásba, ahol szeptembertől egyetemisták laknak albérletben,9 db egyszerű ágy és 8 db szekrény kellene. Az albérleti díjak alacsonyak, ezért a bútorokat is jó áron kell beszerezni, hogy beleférjen. Mi erre a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Egyelőre a legjobb árak, amiket láttunk: fenyő ágy keret 12e, ágyrács bolti 8e vagy OBI-ból vett lécekből 3e, szivacs matrac 15e, HDF 2 ajtós+3 fiókos 25e. Sajnos, ahogy látjuk az értékelésekből, ezek gyenge cuccok. Drágát meg nem szeretnénk, mert az nem fér bele az alacsony bérleti díjba. Szóval most az a projekt, hogy hogy lehet ezt jó áron megoldani. Van Egerben vagy környékén valaki, aki szívesen segít ebben? Természetesen nem ingyen várjuk.

2017. aug. 20. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Jófogás, Vatera
2017. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket ismerem, használom is. Ezzel a problémával kapcsolatban mégis azt remélem, hogy esetleg itt kapunk jó tippet.
2017. aug. 20. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én is(évek óta) albérleteztetek. Már sokkal hamarabb, júniusban elkezdtem a hirdetéseket nézni,és beszerezni a szükséges dolgokat.

Van olcsó emberem,és az "ingyen elvihető" dolgokatis el szoktam hozni,ezeket nagyon ügyesen javítja fel. Ezek általában régiek,de sokkal stabilabbak,erősebbek,stapabíróbbak,mint néhány mai új!

2017. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Jogos, jól csinálod. Valóban kicsit későn jutottunk el a döntésig. De a bérlők már megvannak, úgyhogy a feladat adott, meg kell oldani. Egyébként ágyakat jófogás/vatera módon lehet találni olcsón, de jó lenne, ha egyformákat tudnánk szerezni. Ezért első sorban boltit kerestünk, volt is, ami szimpatikus volt, csak aztán olvassa az ember, hogy gyenge... :-(
2017. aug. 20. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Miért kell ágy, miért nem jó a heverő?

Ha egységessé akarod tenni, tegyél rájuk egyforma, egyszínű plédet.

Heverőket már 5ezerért kapsz a Jófogáson, Vaterán, a környéketeken is.

2017. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez is jogos, de korábban volt már ilyen heverővel rossz tapasztalatunk. Nagyon nehéz fertőtleníteni, és ez okozhat bajt, és ha sérül a fekvőfelület, azt nehéz cserélni. Persze jogos, amit írsz, nézem én is az ilyen hirdetéseket. Az meg egy másik kérdés, hogy ha 10 helyről tudjuk beszerezni, az szállításban és idő ráfordításban azért jóval több idő, mint ha 1-2 helyről lehetne rendelni. Ez lett volna a jysk vagy ikea előnye, ha meg tudnánk fizetni, és ha nem lenne gyenge.
2017. aug. 20. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Előző vagyok.

Miért kell egy heverőt javítgatni, vagy ha összedisznózzák, fertőtleníteni?

Ki kell dobni, kell venni egy másikat (5-8ezerért) és levonni a kaucióból.

A matracok sokkal többe kerülnek és az általad említett probléma azoknál is fennállhat.

Heverőt még egy kocsi csomagtartóján is el lehet hozni, én 140-es franciaágyat is vittem így.

Hidd el, így "milliókat" spórolhatsz!:)

2017. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es: köszönöm, elhiszem

8-as: köszönöm, mint írtam már, ismerem a jófogást, és használom is, vettem már úgy heverőt, csak nehéz jól fertőtleníteni

2017. aug. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!