Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkácsolásra milyen körfűrész...

Barkácsolásra milyen körfűrészt vegyek?

Figyelt kérdés
Max. 20 ezer forintot szánok rá!
2017. szept. 7. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hobbi használatra az einhell dolgok bejöttek. Az alá nem mennék.
2017. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is Einhellre gondoltam,csak vártam valami megerősítést :) Köszi!
2017. szept. 7. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

1 200W alatti teljesítményű alá se menj,mert vagy kicsi a tárcsa rajta,vagy belefullad a fába.

Nekem Hyundai van,de 4 kalodára való bútorlapot vágtam már vele össze tűzre gond nélkül.

2017. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is érdemes megnézni, hogy mihez kapsz lapot - ha esetleg nem csak az alapot szeretnéd hozzá. Én pl. megszívtam, hogy gyorsan kellett és nem néztem jobban körül a piacon: vettem huszonpárezerért egy bosch-t, a hozzávaló lapok meg 10+ ezerért vannak és elég kevés helyen is kapni, speciálisabbat meg még annyi helyen sem.
2017. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, kicsit off lesz, de ha már szóba került a bosch, én körcsiszolót vettem boscht, abból a felindulásból, hogy azt kicsit többet fogom használni mint mondjuk egy fúrókalapácsot.

Jó volt az ár a márkához képest. De úgy látszik, ez az üzletpolitikájuk, mert a porszűrő semmire nem való, viszont egyedi csatlakozása van, így a porszívócső nem megy rá. Kellett rá rendelni ebayen konvertert, mert ugye a baumarktban nincs.

Természetesen aranyáron olyant lehet kapni, ami kisebb keresztmetszetű a legkisebb házi porszívónál, nemhogy az iparinál.

Szóval lehet venni konvertert a konverterhez.


Nem beszélve arról, hogy szerintem ezek a hobbi boschok nem igazán jobbak semmivel az einhellnél, de legalább drágábbak.


Az ipari meg ott van árban majdnem mint egy makita, és azért nem tenném a kettőt egy szintre.

2017. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!