Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem indul a láncfűrészem?

Miért nem indul a láncfűrészem?

Figyelt kérdés
Adott egy Husqvarna 135 x torq láncfűrészem.Picit több mint 1 éves..kezdetbe nem volt vele semmi gond,egészen idáig,amikor be akarok inítani először ugye szivatóval aztán anélkül még be-be indult de kb 1 perc után leált,s utánna nehezen indúlt be,aztán addig fajúlt,hogy nem is indúl már be szivatóval se meg anélkül se.Gyertyát kivettem megtörőlgettem,drótkefe,levegő szűrő tiszta. Valami tipp esetleg?

2017. szept. 9. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. a legfontosabb információ: száraz vagy lucskos a gyertya.

Minden továbbit meghatározhat.

2017. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is furcsálom.. hogy egy picit lucskos,olajos a gyertya ez arra utal,hogy" beköpi"?
2017. szept. 9. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára beindítva? És üres tankkal tetted le? nem a tavalyi benzin van még benne, ugye?

A benzines kisgépekből ki kell hajtani az összes benzint, amíg magától le nem áll, és úgy kell eltenni hosszabb időre.

Nem kap elég üzemanyagot. Karbit tisztítsd ki, tegyél bele friss benzint.

Ha még garis, akkor vidd szervizbe.

2017. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! 1 hónapba legalabb egyszer be szoktam inditani. Kb 2 hete fureszeltem vele.. ki szívattam a régi benzint újat tettem bele de semmi. Ha a gyertyát kiveszem,megtísztitom utánna beindul egy kis időre mindig
2017. szept. 9. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele egy ú gyertyát,mert lehet a régi égéstérbeni szigetelésénél áthúz.
2017. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!