Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan csavarozzam össze a...

Hogyan csavarozzam össze a bútorlapokat?

Figyelt kérdés

Terráriumot szeretnék készíteni otthon, már megvan minden (fa lapok + plexi). Apum mondta, hogy segít, de mostanában sokat kell túlóráznia, és nincs rá ideje. (Este meg nem akarom vele zavarni a szomszédokat)

Szóval ki kell fúrni a lyukakat, és belecsavarozni a csavarokat? Ennyi az egész? Vett Apa ilyen speckó bútorlap csavarokat, a plexihez meg ügy tudom, hogy valamilyen vékony csavar kell, és ki kell fúrni előre a lyukakat. Esetleg valami analfabétáknak készült videót tudnátok linkelni? Előre is köszönöm :)


Gondolom lejött, hogy nem értek ehhez a témához, így légyszives ne nézzetek hülyének :D


2017. okt. 7. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a bútorlap jó választás (akármit is akarsz benne tartani) ??
2017. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hörcsög lesz majd benne. Külföldi oldalakon láttam, hogy sokan készítenek belőle terráriumot, szóval gondoltam miért ne.

Egyébként így kb.7000-ből jött ki, és ugye meg tudtam tervezni pontosan a méreteket, mert ekkora terrát (120*60*45 (igen nagy, de német oldalak ajánlása alapján csináltam, ott törpének 0,5 m², aranynak 0,6 m² a minimum terület, és így végül 0,72 m²)) nehéz jófogáson/vaterán találni, üvegből meg olyan 15000 körül lett volna.

2017. okt. 7. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése, hogy a hörcsög átrágja magát rajta. Gondold ezt át mégegyszer. Nehogy az legyen a nagy spórolás vége, hogy napokig keresitek a lakásban a hörcsögöt.
2017. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!