Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen dugókulcsot melyik...

Ilyen dugókulcsot melyik külföldi oldalról tudok rendelni?

Figyelt kérdés

Ez jó áron van 808 forintért, de budapestiként személyes átvétellel megvásárolni esélytelen, ez felháborító!

Néztem Ebay-en, de nem jártam sikerrel, legfeljebb háromszoros áron lett volna.


Megköszönöm, ha egy gyakorlott külföldről szerszámot vásárló tag segíte nekem megtalálni ugyanezt ingyen postával, Ebay-en vagy akármelyik másik hasonló oldalon.


[link]



2017. okt. 26. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

deep socket néven keresd pl. alibaba-n is kapsz de bárhol máshol is.


Mondjuk nem értem mi a gondod a magyar rendeléssel, emag-on is biztos van és egy nap alatt megkapod.

2017. okt. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Kösz! Szétnézek.

Lehet, hogy zavarosan fogalmaztam, a problémám a következő: személyes átvétellel 0 forint lenne a szállítási költség, de a két bolt közül egyikben sem lehetséges, én pedig nem akarok szálltási költségre többet költeni mint amennyi a dugó, mást pedig éppen nem akarok vásárolni.

2017. okt. 26. 04:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Az nehéz lesz, ráadásul ahogy elnézem lehet nem is jó kulcsszót mondtam. Amúgy is Aliexpresst akartam írni, Alibaba helyett, de az min. 1 hónap míg ideér.


Egyszerűbb ha kölcsön kérsz.


Van egy olyan oldal, hogy miutcank.hu mi utcánk és ott láthatod, hogy a szomszédaid miben tudnak ingyen segíteni.


Biztos lesz ott olyan akitől kölcsönkapod pár napra a 29mm-es dugókulcsot és akkor ennyit sem kell költs.


Te meg mondjuk levágod neki cserébe a füvet tavasszal vagy megszereled a csapot, persze nem kell semmit cserébe adni.

2017. okt. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem értelek, Bp-en kizárt, hogy fél óra alatt ne érj oda egy szerszámszaküzletbe, ahol vehetsz egyet.
2017. okt. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Sehol nem írtam, hogy az odaééréssel lenne gondom... Azt írtam, hogy nem lehetséges megkapnom személyes átvétellel azt amit kinéztem, így annyiért nem tudok megvásárolni egy szerszámot, amennyiért szeretném.
2017. okt. 26. 15:31
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:
Kedves kérdező te érted félre. Azt mondja Budapesten van rengeteg szerszámbolt ahol üzletben meg tudod venni. A trükk csak annyi ha rákeresel "dugókulcs" és nézed sorban az oldalakat akkor azok többnyire webáruházként jelennek meg, de van soknak (többnyire van) üzlete is. Annak címét nyitvatartását is megtalálod. Amúgy én is ezt akartam javasolni. Én se rendelgetek ha elmehetek érte és akkor kézben látom mit veszek.
2017. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, vagyis próbálom érteni, de fölöslegesen egyáltalán nem szeretek futkosni, főleg hogy ez már akkora méretű anyához való szerszám, amit aranyárban mérnek.
2017. okt. 26. 23:57
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:

Ingyen posta szerintem az Kínából, de majd mondja aki tud EU-sat is.


A mutatott linken vannak ahova el tudsz menni üzletekbe csak hát ugye meg kellett volna nyitni az oldalakat és a Kapcsolatot is megnézni. Ez csak 5 hely de van arukereso.hu és google is.



Praktikus Kft., Budapesti üzlet, 1037 Budapest, Bécsi u. 604.

[link]


DWD 2002 Kft., 1119 Budapest, Borszék köz 7.

[link]


Szerszámudvar, Etler és Társai Kft., 1107 Budapest, Üllői út 136.

[link]


Bohrhammer Bt., Telephelyünk, címünk:, 1037 Budapest Királylaki út 54.

[link]


GépDepo.hu Kft., Budapest, Egressy tér 11b, 1149 Örs Vezér terénél)

[link]


Szabó Szerszám Kft., Cím: 1064 Budapest, Izabella u. 81. (Stanley bolt)

[link]


Tanulni akkor tudunk ha figyelünk is,olvasd csak el mire mit válaszoltál és mit hagytál figyelmen kívül a válaszokból.

2017. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
Benéztem ez 6 üzlet.
2017. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez első kettő kapásból kilőve, ha Te is megnézted volna, nincs személyes átvétel a Bécsi útiban, a másik pedig nem tart készletet, egyenesen onnan postáztatná, ahonnan rendelné.
2017. okt. 29. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!